Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Загальнонаціональний форум з БДР

Image
Представники громадськості та Департаменту ДАІ провели робочу зустріч

Представники громадськості та Департаменту ДАІ провели робочу зустріч

Двадцять восьмого серпня в Департаменті ДАІ МВС України відбулося засідання організаційного комітету Загальнонаціонального форуму з питань безпеки дорожнього руху. На заході заслухали організаційні питання проведення Національного Тижня безпеки дорожнього руху, питання проведення Міжнародної науково-практичної конференції з безпеки дорожнього руху та обговорили схему подальшої роботи.

На сьогодні на території двох східних регіонів ведеться активна фаза антитерористичної операції. До оргкомітету Загальнонаціонального Форуму з питань безпеки дорожнього руху звернувся ректор Донецького юридичного інституту з проханням упродовж Національного Тижня  безпеки дорожнього руху провести Міжнародну науково-практичну конференцію з безпеки дорожнього руху.

За словами, Сергія Івановича Будника, голови оргкомітету, першого заступника начальника Департаменту ДАІ пропозицію одностайно схвалили. Також попередньо визначили місце проведення заходу. Окрім того, заплановано створити робочу групу, яка буде займатися напрацюванням плану проведення Національного Тижня безпеки дорожнього руху.

Заступник голови оргкомітету - керівник секції по роботі з громадськими організаціями, засобами масової інформації та корпоративним сектором – Віталій  Вікторович Воронін, наголосив про збільшення складу оргкомітету. Зокрема, запропоновано створити прес-клуб координаційної ради. До клубу будуть входити представники засобів масової інформації: радіо, телебачення, друковані видання та Інтернет – сайти.

Також, обговорювалося і питання взаємодії із засобами масової інформації, створення нової програми з безпеки дорожнього руху з позиції громадськості, створення секції  зі страхування.

А на завершення, Сергій Іванович Будник наголосив - «Загальнонаціональний Форум безпеки дорожнього руху - це постійно-діючий майданчик розв’язання існуючих проблем та вдосконалення законодавства у цій сфері!».

 

 

 

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

Мой мир twitter facebook livejournal Google
При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio