Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На Львівщині визначили переможців творчого конкурсу для дітей «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

21 квітня 2017

На Львівщині визначили переможців творчого конкурсу для дітей «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

На Львівщині визначили переможців творчого конкурсу з безпеки дорожнього руху. Участь у цих мистецьких змаганнях брали дітки різного віку та майже з усіх районів області. Такі творчі змагання відбуваються щороку за ініціативи Головного управління Національної поліції області, Департаменту освіти та науки, а також Служби у справах дітей ЛОДА.

Своє бачення безпеки на дорозі діти втілювали у малюнках, вишивці, аплікації та інших творах декоративно-прикладного мистецтва.

Більшість робіт присвячено темі безпеки пішоходів. У своїх малюнках юні художники відтворювали різні ситуації на дорозі та застерігали перехожих від неуважності й легковажних кроків.  

Переможців визначали у трьох вікових категоріях – діти від 5 до 9 років, школярі від 10-ти до 13-ти, а також старша група – автори робіт, віком від 14 до 17 років.  

Серед найменших художників перше місце здобула учениця львівської школи №51 Анастасія Заверуха із неймовірно яскравою роботою «Ангели доріг».

У середній віковій групі перемогу одержала 12-річна львів’янка Соломія Дика, а серед школярів старшого віку перше місце у конкурсі малюнку журі присудило 17-річним сестрам Ілоні та Діані Данчук із Радехівського району. 

У номінації «Твори декоративно-прикладного мистецтва» серед найменших учасників перемогли вихованці львівського дошкільного навчального закладу №168 Дем’ян Штангрет та Максим Бабенко. Перше місце у середній віковій групі отримала учениця СЗШ №78 міста Львова Оленка Мегас. Серед найстарших учасників цих творчих змагань перше місце присудили 16-річний Евеліні Шишкіній із Дрогобича.  

Кращі роботи юних митців із Львівщини братимуть участь у Всеукраїнському етапі творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», що відбувається щороку у Києві.

 

 

Управління безпеки дорожнього руху

ДПД Національної поліції України

(за інформацією відділу ЗБДР та СЗ управління превентивної діяльності

ГУНП у Львівській області)

(4)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio