Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Веселі та найкмітливіші юні інспектори дорожнього руху змагались на сцені міста Старобільська

21 квітня 2017

Веселі та найкмітливіші юні інспектори дорожнього руху змагались на сцені міста Старобільська

Минулого тижня відбувся другий зональний етап 21-го обласного конкурсу серед команд КВН-ЮІР. На сцені Старобільського будинку культури свої яскраві тематичні виступи продемонстрували юні інспектори дорожнього руху зі Старобільського, Білокуракинського, Марківського, Новопсковського, Біловодського та Міловського районів.

Учнівська молодь приємно вразила журі та глядачів великою кількістю жартів у всіх трьох етапах змагань у рамках традиційної і дуже актуальної теми сьогодення «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

Необразливі, але дотепні жарти відносно порушників дорожньої безпеки змусили посміхнутися найприскіпливіших глядачів конкурсу, та можливо хтось впізнав у жартах себе і замислився – наступного разу буде відноситися до Правил дорожнього руху зі всією серйозністю.     

Щоразу рівень підготовки до веселих змагань серед учасників значно підвищується, тому журі, серед якого були представники від Національної поліції, Департаменту освіти і науки, Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, непросто було обрати найкращих. Проте кваліфіковані оцінювачі як завжди справедливо визначились з найкмітливішими серед кмітливих. 

За загальним результатом трьох етапів конкурсу, перше місце посіла команда Новопсковського району «Traffic-Light», срібними та бронзовими переможцями змагань стали команда з Марківського району «Без гальм» та Біловодського району «Агенти дорожнього руху». Всі без виключення учасники змагань отримали корисні подарунки та втішні призи.

Тепер на переможців конкурсу чекає складна боротьба за призове місце у фінальній грі обласних змагань КВН-ЮІР, яка відбудеться найближчим часом.  

 

Управління безпеки дорожнього руху

ДПД Національної поліції

за інформацією відділу УПД

ГУНП в Луганській області

(1)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio