Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На Прикарпатті підбито підсумки творчого конкурсу «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху»

19 квітня 2017

На Прикарпатті підбито підсумки творчого конкурсу «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху»

   Роботи переможців обласного етапу Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу члени компетентного журі визначали напередодні в Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва. Вони будуть доправлені в Київ для участі у фінальному відборі.

   На це змагання хлопчики та дівчатка з усієї Івано-Франківщини представили десятки робіт, у яких подали своє бачення тематики безпеки дорожнього руху. Юні митці, втілюючи свої творчі задуми, використовували різноманітні техніки і матеріали. Серед надісланих робіт і аплікації, і малюнки, і квілінг, розпис на склі і рухомі конструкції, фотографії, вироби з бісеру та навіть харчових продуктів, і багато інших цікавих та неординарних поробок.

   Відтак вибрати найдостойніші у відповідних вікових категоріях було доволі непросто, адже оцінювалися як творчий хист виконавців, так і їх вміння розкрити тему, показати розуміння важливості дотримання Правил дорожнього руху усіма його учасниками. Крім того, журі, до складу якого увійшли представники поліції, освіти та мистецтвознавці, надавали й вагомого значення авторській позиції та ступеню його самостійності у виконанні роботи.

   Як би не була оцінена кожна з конкурсних робіт, без сумніву можна стверджувати: їх юні автори будуть дисциплінованими і уважними на дорогах, а це, власне, і є метою конкурсу. А переможці, звісно ж, будуть заохочені грамотами та подарунками.

Відділ управління превентивної діяльності

ГУНП в Івано-Франківській області 

 

(4)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio