Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
У Бахмутській оперативній зоні поліцейські під час обстеження доріг склали три адмінпротоколи та видали приписи на усунення недоліків

20 березня 2017

У Бахмутській оперативній зоні поліцейські під час обстеження доріг склали три адмінпротоколи та видали приписи на усунення недоліків

У період з 6 по 20 березня правоохоронці перевіряли вулиці та автодороги з метою визначення ділянок доріг, на яких ямковість загрожує безпеці дорожнього руху та приведення вулично-дорожньої мережі в стан, придатний для руху транспортних засобів.

 

Заходи проводились працівниками поліції з безпеки дорожнього руху, спільно з представниками дорожніх та комунальних служб, в рамках позапланового обстеження вулично-дорожній мережі території обслуговування.


У ході обстеження встановлено, що під час зимового періоду на багатьох ділянках проїзних частин вулиць та доріг утворились значні деформації асфальтобетонного покриття, а на деяких ділянках покриття проїзної частини практично зруйновано.

 

Значні по площі та глибині руйнування доріг та ямковість, що значно перевищує гранично допустимі норми, загрожують безпеці дорожнього руху, змушують водіїв різко змінювати напрямок і швидкість руху, маневрувати, виїжджаючи на зустрічну смугу, що створює аварійні ситуації та сприяє виникненню дорожньо-транспортних пригод.

 

За результатами виявлених у ході обстеження недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі, що погрожують безпеці дорожнього руху складено три  адміністративні протоколи, винесено чотири щодо усунення недоліків та надано сім інформацій до органів місцевої влади та власників автодоріг.

 

Бахмутський відділ поліції

Донецької області

 

(1)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio