Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На дорогах Донеччини у березні виявлено 222 водія у стані сп’яніння

20 березня 2017

На дорогах Донеччини у березні виявлено 222 водія у стані сп’яніння

Щоденно працівники поліції з безпеки дорожнього руху виявляють більше десятка водіїв, які дозволяють собі сісти за кермо після вживання алкогольних напоїв або наркотичних засобів, незважаючи на те, що саме це порушення ПДР зазвичай призводить до дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками та загибелі людей.

 

Тому, з метою попередження таких випадків, запобігання тяжким наслідкам та виявлення осіб, які керують автомобілем у стані сп’яніння, на дорогах Донеччини систематично проводяться спецоперації та профілактичні заходи.

 

Так, з початку року виявлено 757 водіїв у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

 

Крім того, останнім часом збільшились випадки виявлення водіїв під впливом наркотиків. Нажаль, деякі водії не бачать нічого поганого в цих фактах, адже спиртні напої вони не вживали. Однак,  наслідки керування у стані наркотичного сп’яніння зовсім не відрізняються від наслідків керування напідпитку і відповідальність за ці порушення однакова.  

 

Особливе занепокоєння викликають мотоциклісти. Після закінчення зимового періоду у нас на дорогах з'являється велика кількість двоколісного транспорту. Незважаючи на те, що мототранспорт – це  завжди джерело підвищеної небезпеки, тому що аварії за їх участю найчастіше призводять до тяжких наслідків, деякі водії  не вважають негожим керувати ним у стані сп'яніння.

 

Практично половина з них при цьому ще й не мають водійських посвідчень, тому що не вчилися, що представляє подвійну загрозу як для них, так і для інших учасників дорожнього руху. 

 

  • Ми постійно приділяємо увагу виявленню водіїв у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, адже самі ці порушення сприяють іншим порушенням, у тому числі виникненню аварійних ситуацій та скоєнню дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками. Тому  керування транспортними засобами у стані сп’яніння неприпустимо за жодних обставин, - відмітив заступник начальника відділу забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Донецькій області Андрій Францішко.    

Шановні водії! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху! Бережіть своє життя!

 

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху

УПД поліції в Донецькій області

(0)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio