Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На Донеччині з початку року постраждало 47 пішоходів

14 березня 2017

На Донеччині з початку року постраждало 47 пішоходів

Три з них загинули, інші травмовані.  Задля збереження життя та здоров’я пішоходів працівники поліції з забезпечення безпеки дорожнього руху посилюють контроль як за водіями, які порушують правила проїзду пішохідних переходів, так і за пішоходами.

 

З початку року складено 1496 матеріалів у відношенні водіїв, які порушують правила проїзду пішохідних переходів та притягнуто до адміністративної відповідальності 193 пішохода.

 

Наїзди на пішоходів є найсерйознішим видом дорожньо-транспортних пригод, тому що людина від зіткнення з транспортним засобом отримує множинні травми, часом не сумісні з життям. 

 

Тож, перш ніж ступити на пішохідний перехід, необхідно переконатися, що це безпечно.

 

Перетинати дорогу можна виключно у спеціально відведених для цього місцях. Але навіть на зебрі можна переходити тільки тоді, коли ви переконалися, що водії машин сповільнюють рух, пропускаючи вас. У жодному разі не вибігайте на пішохідний перехід! Це вкрай ризиковано, адже водій просто не встигне зупинити авто.

 

Пішоходи, які користуються під час руху телефоном та іншими гаджетами, зокрема слухають музику в навушниках, відволікаються від дорожньої обстановки, становляться менш уважним та сконцентрованим та, як наслідок, потрапляють під колеса.

 

Дотримуйтесь правил безпеки у дворах, поблизу парковок – там теж їздять машини, а значить, завжди є загроза для вашого здоров'я.

 

Важливо враховувати й погодні умови, час доби. Ввечері, за поганого освітлення, пішоходи стають практично непомітними на дорозі. Тож, аби водії вчасно побачили вас, - використовуйте на верхньому одязі та взутті світлоповертаючі елементи.

 

Водіям необхідно пам’ятати, що досить аварійно-небезпечними вважаються недостатньо освітлені місця, і водій, проїжджаючи їх, повинен вибрати таку швидкість, щоб можна було піти від зіткнення шляхом об'їзду або гальмування.

 

Нагадаємо, з початку року на дорогах Донеччини сталося 47 дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів, 11 з них – за їх виною.  

 

Правоохоронці застерігають пішоходів та водіїв від необачних дій на дорозі та закликають суворо дотримуватися правил дорожнього руху, аби не створювати небезпечних ситуацій. Бережіть своє життя та життя оточуючих.

 

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху

УПД поліції в Донецькій області

(1)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio