Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На Харківщині радились про підвищення безпеки руху пішоходів

22 лютого 2017

На Харківщині радились про підвищення безпеки руху пішоходів

20 лютого, в Управлінні патрульної поліції м. Харкова відбулась спільна нарада щодо невиконання правил дорожнього руху в частині проїзду пішохідних переходів водіями та порушення правил переходу проїжджої частини пішоходами.

 

У заході взяли участь представники Управління патрульної поліції Харкова, Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області, Департаментів інфраструктури та шляхового господарства Харківської міської ради і громадської організації «Товариство учасників руху». 

На початку наради представники патрульної поліції озвучили сумну статистику стану аварійності на території Харкова: впродовж минулого року в місті скоєно 1412 ДТП з постраждалими, в яких 94 особи загинули, а 1817 були травмовані. У порівнянні з 2015-м роком, кількість ДТП зросла на 7%, травмованих – на 5,7%, а кількість загиблих в дорожніх аваріях – на 51,6%. За січень місяць поточного року в обласному центрі зареєстровано 57 ДТП з постраждалими, в яких сім осіб загинуло, а 73 людини були травмовані. 

 

З пропозиціями щодо організації заходів, спрямованих на недопущення порушення правил дорожнього руху водіями та пішоходами, зокрема, на пішохідних переходах, звернулась громадська організація «Товариство учасників дорожнього руху», що має 10-річний досвід діяльності у сфері безпеки, комфорту та культури дорожнього руху. Також піднімалося питання щодо освітлення нерегульованих пішохідних переходів упродовж всього терміну темної пори доби.

 

Учасниками заходу також обговорювалися питання щодо обстеження вулично-дорожньої мережі м. Харкова і області та початку проведення запланованих робіт з відновлення дорожньої розмітки, особливо на нерегульованих пішохідних переходах, оновлення та встановлення дорожніх знаків «Пішохідний перехід», «Увага, діти на дорозі», що відповідають сучасним стандартам.

Під час зустрічі обговорювалися конкретні шляхи реалізації концепції по впровадженню культури водіння та виконання вимог правил дорожнього руху для водіїв, виконання ПДР пішоходами та покращення знань про відповідальність пішоходів, а також вимоги до дорожнього устаткування. Піднімалося питання щодо збільшення кількості профілактичних заходів не тільки в загальноосвітніх закладах, а й в організаціях, установах та на підприємствах, аби донести дані вимоги до різних категорій учасників дорожнього руху.

 

Також прийнято рішення звернутися до органів місцевого самоврядування з пропозицією озвучення в місцях масового скупчення громадян та в громадському транспорті правил безпечної поведінки та переходу вулиць в суворо відведених для цього місцях.

 

Наприкінці зустрічі запрошені висловили спільну думку щодо запровадження на постійній основі проведення подібних заходів, під час яких обговорювати конкретні проблемні питання щодо убезпечення пішоходів на дорогах.

 

 

Відділ УПД ГУНП в Харківській області

(3)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio