Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На Львівщині відбулись фінальні змагання проекту «Школа безпеки»

17 лютого 2017

На Львівщині відбулись фінальні змагання проекту «Школа безпеки»

На Львівщині відбулась фінальна гра проекту «Школа безпеки». За перемогу у конкурсі змагалися 24 учнівські команди із різних куточків Золочівського району.

До участі у змаганнях діти готувалися впродовж трьох місяців. А допомагали їм у цьому поліцейські-наставники та соціальні педагоги, які щотижня проводили у школах інтерактивні заняття із правил безпеки у побуті та на дорозі.

Фінальна гра проекту відбувалася на базі Золочівської загальноосвітньої школи №1.

Аби перемогти у конкурсі, командам довелося докласти чимало зусиль: підготувати яскравий виступ «Наша школа – територія безпеки», презентувати постер із соціальною рекламою, а також успішно здолати усі перешкоди естафети «Лабіринт знань».

Доки члени журі підбивали підсумки змагань, для дітей влаштували святковий концерт. Після цього відбулося урочисте нагородження учасників та переможців фінальної гри.

Перше місце у конкурсі отримала команда зі Скварявської загальноосвітньої школи. «Срібло» - вибороли діти з Ремезівського НВК, а третє місце дісталося команді Словітського навчально-виховного комплексу.

 

Усі учасники проекту отримали грамоти й подарунки, а переможцям змагань вручили дипломи та призи. Три найкращі команди також одержали сертифікати-запрошення до львівського «Аквапарку».

Нагадаємо, проект «Школа безпеки» було започатковано з метою попередження підліткової злочинності та дитячого травматизму на дорозі.  Ініціаторами проекту є Головне управління Національної поліції Львівщини, Благодійна організація «Твоє право», Департамент освіти та науки, а також Служба у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації.

Проект вдалося реалізувати завдяки сприянню Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

 

 

Відділ ЗБДР та СЗ управління превентивної діяльності

Головного управління Національної поліції

у Львівській області

 

(5)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio