Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
З початку року на Донеччині сталося 10 ДТП за участю пішоходів

14 лютого 2017

З початку року на Донеччині сталося 10 ДТП за участю пішоходів

Переважна кількість з них – з вини піших учасників дорожнього руху. Тільки за останній тиждень на дорогах області сталося дві  дорожньо-транспортні пригоди за участю пішоходів, одна з них – зі смертельним наслідком.

 

17-річна дівчина загинула в Добропіллі. Вона раптово вибігла на проїжджу частину в непередбаченому для цього місці та була збита автобусом.

 

Задля збереження життя та здоров’я пішоходів працівники поліції з забезпечення безпеки дорожнього руху посилюють контроль як за водіями, які порушують правила проїзду пішохідних переходів, так і за пішоходами, які кидають своє життя під колеса авто. З початку року правоохоронцями виявлено 147 таких пішоходів.

 

Пішоходи повинні пам'ятати, що вони такі ж учасники дорожнього руху, як і водії, тому їм необхідно  дотримуватися Правил дорожнього руху. Перетинати дорогу можна виключно у спеціально відведених для цього місцях. Але навіть на зебрі можна переходити тільки тоді, коли ви переконалися, що водії машин сповільнюють рух, пропускаючи вас.

 

Після того як ви вийшли з транспортного засобу, у тому числі з громадського транспорту, вам слід дочекатися, коли він від'їде, і тільки потім переходити дорогу.

 

Поблизу дороги ходити можна тільки по тротуару, дотримуючись правої сторони доріжки. Якщо ж її немає, то можна йти по узбіччю. При цьому важливо дотримуватися правила: потрібно йти назустріч руху. Так у вас з'явиться прекрасний огляд транспорту, який йде поблизу. Для забезпечення своєї безпеки, при русі по проїжджій частині або узбіччю в темний час доби і в умовах недостатній видимості слід використовувати одяг світлих відтінків або зі світлоповертаючими елементами, для своєчасного виявлення пішохода іншими учасниками дорожнього руху.

 

Дотримуйтесь правил безпеки у дворах, поблизу парковок – там теж їздять машини, а значить, завжди є загроза для вашого здоров'я.

 

Водіям необхідно пам’ятати, що досить аварійно-небезпечними вважаються недостатньо освітлені місця, і водій, проїжджаючи їх, повинен вибрати таку швидкість, щоб можна було піти від зіткнення шляхом об'їзду або гальмування. Небезпечними місцями для водія в темний час можуть бути, наприклад, автобусні і тролейбусні зупинки, місця пішохідних переходів. Впевненість пішохода в тому, що він добре освітлений світлом фар і водій зможе вчасно зупинити машину, призводить часом до поганих наслідків.

 

Нагадаємо, з початку року на дорогах Донеччини чотири пішохода загинуло та семеро постраждало.

 

Правоохоронці застерігають пішоходів та водіїв від необачних дій на дорозі та закликають суворо дотримуватися правил дорожнього руху, аби не створювати небезпечних ситуацій. Бережіть своє життя та життя оточуючих.

 

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху

УПД поліції в Донецькій області

 

(0)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio