Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
У Кам’янському поліцейські нагадали пішоходам та водіям про взаємоввічливість на дорозі

07 лютого 2017

У Кам’янському поліцейські нагадали пішоходам та водіям про взаємоввічливість на дорозі

Зимовий період - випробування на підвищену уважність та обережність і для водіїв транспортних засобів, і для пішоходів. Тому працівники Кам’янського відділу поліції спільно із журналістами провели профілактичний рейд, аби нагадати всім учасникам дорожнього руху про  правила поведінки на дорогах взимку.

 

Спілкуючись із водіями транспортних засобів, старший інспектор з нагляду за дорожнім рухом Кирил Єрьомін, звертав увагу водіїв на головне правило на дорозі взимку - дотримання швидкості руху і безпечної дистанції.

«Гальмівний шлях, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, збільшується в рази. Тому керування автомобілем вимагає більшої зосередженості, вміння діяти в непередбачених ситуаціях, дотримання певних правил дорожнього руху в зимовий період. Через погодні умови поведінка автомобіля на дорозі часто буває непередбачуваною. Недопущення аварійної ситуації багато в чому залежить саме від досвіду і стилю водіння водія. Але не забувайте і про пішоходів. При наближенні до пішохідних переходів знижуйте швидкість, адже людина може послизнутися і впасти,»- зазначав поліцейській у спілкування із водіями.

 

Не оминув своє увагою правоохоронець і пішоходів. Деякі з них, не зважаючи на сніговий накат на дорозі, намагалися швиденько перебігти перед рухомим транспортом або на червоний сигнал світлофору. Зупиняючи порушників, Кирил Єрьомін їх попереджав про необхідність дотримання правил дорожнього руху та звертав увагу на те, що пішохід має дбати про свою безпеку і не забувати про безпеку водія, бо в зимовий період транспортний засіб зупинити важче.

 

Наприкінці заходу, підбиваючи підсумки профілактичного рейду, правоохоронець зазначив: «Щоб уникнути ДТП та травматизму на дорогах, треба пам'ятати про прості правила безпеки і бути взаємоввічливими».

Відділ БДР УПД ГУНП

в Дніпропетровській області

(2)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio