Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На дорогах Донеччини минулого року травмувалося 143 дитини

11 січня 2017

На дорогах Донеччини минулого року травмувалося 143 дитини

З вини  неповнолітніх сталася 21 дорожньо-транспортна пригода. Всього з початку року на території області скоєно 133 дорожньо-транспортних пригоди за участю дітей, в яких троє дітей  загинуло, травмовано - 140.

У період новорічних свят, працівники поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху, проводять додаткові інструктажі з особами, які відповідають за пасажирські перевезення, контролюють проведення передрейсових медичних оглядів водіїв шкільних автобусів, технічний стан транспортних засобів, дотримання режиму праці і відпочинку, наявність необхідної шляхової документації, узгоджують порядок організації перевезення та супроводження дітей.

 

Батькам, в свою чергу, необхідно проявляти пильність на дорогах. У зимовий період, через ожеледицю та погану видимість в сніжну погоду, правила поведінки при переході проїзної частини мають особливе значення, тому повторіть їх зі своєю дитиною. Також не зайвим буде забезпечити одяг малюка світловідбиваючими елементами, завдяки яким він буде помітний для водіїв у темний час доби. У темряві легко помилитися у визначенні відстані як до  автомобіля, який їде, так і до нерухомих предметів. Часто близькі предмети здаються далекими, а далекі — близькими. Трапляються зорові обмани: нерухомий предмет можна прийняти за рухомий, і навпаки. Тому в сутінках і темряві будьте особливо уважні. Переходьте тільки по підземних, надземних пішохідними переходами, або регульованими переходами. А в разі їх відсутності — при переході збільште безпечну відстань до автомобіля. Нарешті, не відпускайте дітей переходити дорогу поодинці — цього не слід робити в будь-який час року, але взимку це небезпечно подвійно.

 

Водіям транспортних засобів необхідно бути уважними і   обережними при керуванні автомобілем, суворо дотримуватися Правил дорожнього руху, заздалегідь знижати швидкість під час проїзду пішохідних переходів, перехресть та місць проведення святкових заходів, оскільки ціною зайвої самовпевненості за кермом може виявитися чиєсь життя.

 

Шановні дорослі! Будьте прикладом для дитини в поведінці на дорозі, в якості як пішохода, так і водія. Навчайте дитину, що саме від її поведінки  залежить її життя та життя інших учасників дорожнього руху. Неухильно  дотримуйтеся Правил дорожнього руху.  А найголовніше – бережіть своє життя та життя Ваших дітей.

 

Відділ Управління превентивної діяльності

ГУНП в Донецькій області

(1)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio