Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Стартував Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

14 листопада 2016

Стартував Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

Сьогодні, 14 листопада, в Міністерстві охорони здоров’я України відбулась стартова прес-конференція присвячена початку Тижня, який триватиме до 20 листопада 2016 року.

У заході прийняли участь Чорний Юрій Олегович – координатор Тижня безпеки дорожнього руху, директор Державного підприємства «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України, Сивак Оксана Василівна – заступник Міністра охорони здоров'я України, Роберто Гнузотто – представник Бюро ВООЗ в Україні, Діденко Ігор Анатолійович - народний депутат України, голова підкомітету з питань безпеки автодорожнього руху Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, Богомолець Ольга Вадимівна - народний депутат України, Ноняк Михайло Васильович – голова Державної служби з безпеки на транспорті, Прохоренко Іван Михайлович – заступник начальника Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України, Білошицький Олексій Георгійович - заступник начальника Департаменту патрульної поліції.

Мета Тижня безпеки дорожнього руху – об’єднання зусиль державних інституцій, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства до підвищення рівня безпеки на дорогах.

На сьогодні ситуація з аварійністю на дорогах залишається невтішною. За добу в Україні гине дев’ять осіб та майже 90 отримують травми від автопригод. З початку року сталося 122 тисяч дорожньо-транспортних пригод, в яких загинуло - 2600 та травмовано більше 26 000 українців. Одними із основних причин залишаються перевищення швидкості та керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Слід зазначити, що із загального числа автопригод – 3083 сталися за участю дітей. У наших дітей є тільки одне майбутнє, яке в наших руках.

Усі учасники та доповідачі зібрання були одностайні у необхідності вивчати, працювати і говорити про проблематику безпеки дорожнього руху, а особливо про якісні та ефективні шляхи її вирішення. Промовці звернули увагу на важливіші питання в утриманні доріг в безпечному стані, посиленні контролю за дорожнім рухом, створенні тренінгових центрів з надання першої долікарської допомоги, навчанні населення, економічних збитків від численних дорожньо-транспортних пригод та підняття свідомості кожного учасника дорожнього руху. А основний акцент був проголошений до мас-медіа, тому що саме засоби масової інформації відіграють на 90% основної ролі у донесенні до суспільства існуючої проблеми. Отже, без належної підготовки підґрунтя, без згуртування та підтримки суспільства неможливо досягти бажаного результату.

Управління безпеки дорожнього руху

ДПД Національної поліції України

(5)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio