Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Анатолій Сіренко: процедуру технічного огляду можливо відновити тільки після обговорення з громадськістю

17 червня 2014

Анатолій Сіренко: процедуру технічного огляду можливо відновити тільки після обговорення з громадськістю

   Учора окремі ЗМІ невірно інтерпретували слова начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренка щодо повернення технічного огляду для приватних авто. Поспішили з обвинуваченнями і деякі політики. Між тим, очільник Державтоінспекції на брифінгу в Кабінеті Міністрів зауважив, що технічний огляд транспортних засобів необхідний як складова безпеки руху.

   Анатолій Сіренко зазначив, що наразі триває обговорення даного питання з громадськістю. Висновки, зауваження та пропозиції будуть оприлюднені на фінальному етапі Загальнонаціонального Форуму з безпеки дорожнього руху, що планується до проведення на початку липня.

   «Дорогами України повинен їздити справний транспорт, який буде слугувати для комфортного перевезення пасажирів, а не створювати додаткове джерело небезпеки для інших учасників дорожнього руху», - зазначає Анатолій Сіренко, - «безперечно мова не йде про відновлення проходження техогляду в тому вигляді, в якому він існував раніше. Наразі ми вивчаємо досвід інших країн, аналізуємо можливість впровадження європейської практики та відповідні зміни до українського законодавства.

   Нагадуємо, що на сьогодні в країнах ЄС діє директива №2009/40/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 6 травня 2009 року про перевірки придатності експлуатації автомобілів та автопричепів. Згідно даного нормативного акту у кожній державі-члені транспортні засоби, зареєстровані на території даної держави, та їхні причепи і напівпричепи повинні підлягати періодичним перевіркам на придатність до експлуатування згідно з цією директивою.

   Водночас, ДАІ ні якому разі не виступає за обов’язкове повернення проходження процедури техогляду до своєї компетенції. Проведення технічного огляду можливе будь-якою структурою, що має відповідне оснащення та технічні можливості.

 

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

(9)      (27)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 19

Алекс (05 січня 2015 в 10:05)

Можливо ДАЇ займ* своєю роботою - контролем за станом покриття, розмітки, світлофорів та знаків, а не буде влаштовувати собі годівницу?

Олександр (24 липня 2014 в 17:12)

Безумовно, що забезпечення високого рівня технічного стану транспортних засобів одна із запрук безпечності дорожньго руху. Але я вважаю, що зпропоновані проміжки між техоглядом у півроку для транспортних засобів більш ніж 8-річного віку це технічно не обгрунтовано. На мою думку доцільно встановити міжоглядовий пробіг у кілометрах для різних категорій транспортних засобів не тільки за віком, але й за призначенням (наприклад: для використання у сфері пасажирських перевезень). Міжоглядовий пробіг має бути технічно обгрунтований. Логіка в цьому є, адже автомобіль який більше рухається - більше зношується і тому потребує замін виртратних матеріалів та деталей. Разом з тим введення міжпробігового проміжку дозволить більш рівномірно завантажити структури, яким буде доручено проведення техоглядів. Контроль за вчасним (після визначеного для даної катгорії авто) проходженням техогляду, на мою думку, при наявності загальної компютерної бази ТЗ не являє собою складне завдання. Власникові ТЗ має видаватися талон, затвердженого зразка, в якому буде вказано при яких показаннях лічильника необхідно проходити наступний техогляд. Якщо ж власник зовсім не інтенсивно експлуатує свій автомобіль, то необхідно визначити часовий проміжок років 3-5. Це побібно як при продпжі авто пишуть гарантійні зобовзання 100 000 км пробігу або три роки. Мою пропозицію вважаю за необхідне обговорити.

Валерий (04 липня 2014 в 14:46)

Есть смысл перейти по ссылке:
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/06/16/7029234/view_comments/?attempt=1

Толик (26 червня 2014 в 09:58)

Я противТО. Работники гос. автоинспекции могут визуально и с помощью наклонной площадки провести осмотр на дороге, но они этого не делают. Я и многие люди без тех образования смогут элементарно определить авто которое нельзя эксплуатировать но автоинспектора этого не делают, а это можно, так сказать онлайн ТО, пусть делают и ставят отметку если нет замечаний, а если есть - то согласно ПДД. ТО которое Вы хотите вернуть ПРОСТО РАЗВОД АВТОЛЮВЛАДЕЛЬЦА НА ДЕНЬГИ, И К ВАМ ПРИДЕТ АВТОМАЙДАН, СЛАВА УКРАИНЕ!!!!!!

Антон (21 червня 2014 в 18:51)

Прежде чем возвращать ТО , сделайте сначала дороги!!!!! Дорог у нас нет только направления и не успеваешь делать машину , а вы хотите ТО , да как его пройдешь , не успеете доехать до пункта ТО у вас что нибудь отвалиться..........

Олег (19 червня 2014 в 13:47)

Я ПРОТИВ технического осмотра ТС котоорые находятся в личном пользование, для коммерческих автомобилей ТО должно быть обязательным, а вот для частных авто ни в коем случае, Опять откроется кормушка. Ведь ничего не поменялось: взяточники как были так и остались, и главное законодательно ни чего не изменилось, а это ГЛАВНОЕ - ваши нормы нужно для прохождения ТО нужно изменить, а именно: ладно новый автомобиль до 5 лет с постоянным ремонтом пройдет ТО, а вот если автомобилю 20 лет и больше, да он ни когда не будет соответствовать Вашим "так называемым нормам" и опять взятки и т.д. Они говорят о Европе - ха ха ха - что там ТО для всех обязательно, да с их уровнем зарплаты они могут покупать каждый год новое авто, а в Украине большая половина авто в возрасте от 10 лет и старше, как таким авто проходить это ТО ???
КОРОЧЕ хватит гнать! и лоббировать свои интересы! набивать карманы баблом! так что Уважаемые работники ГАИ, поменяйте сначала сами себя и конечно наше законодательство, а потом уже и ТО !

Попередні коментарі »

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio