Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Державтоінспекція України розпочинає видачу нової бланкової продукції

21 травня 2014

Державтоінспекція України розпочинає видачу нової бланкової продукції

   Департамент ДАІ нещодавно інформував учасників дорожнього руху про зміни у виготовленні бланкової продукції, зокрема, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів та посвідчень водія. Якість продукції та їх захист залишиться на високому рівні, втім коштувати нові бланки будуть значно дешевше.

   Днями центри надання послуг ДАІ почали отримання програмно-апаратних комплексів для друку бланкової продукції. Першими нове обладнання отримали підрозділи Державтоінспекції столиці та Київської області. 

   «Кияни оцінити переваги нової бланкової продукції зможуть уже відсьогодні. Обласні підрозділи Київщини розпочнуть видачу нових посвідчень водія та свідоцтв про реєстрацію авто завтра», - зазначає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко.

      Інші обласні центри надання послуг ДАІ отримають комплекси сьогодні, 21 травня, й до кінця наступного тижня завершать монтаж, установку та тестування апаратури.

      Здешевлення продукції на 42% є безумовним доказом роботи державних органів на благо народу. Повернення довіри населення до органів влади розпочинається з реальних кроків.

 

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

(48)      (12)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 14

СаШо (10 липня 2014 в 13:42)

а чому ж у вінницькій обл і досі не встановлене таке обладнання і не розпочатий випуск дешевшої продукції??? Навіщо брехати!!! Хоча про що це я - для вас це ж так природньо, ***!!!

Іван (03 червня 2014 в 18:26)

Заміна прав обов'язкова?

Shurik_L (27 травня 2014 в 19:22)

Касательно замены прав старого образца (ламинированные права) на новые, а также замены любых прав на новые, где все данные будут дублироваться латиницей обращайтесь к нам по электронной почте. Проблему замены прав в Чехии знаю изнутри, решаю ее в течении двух рабочих дней.
Shurikprazak@seznam.cz

Екатерина (22 травня 2014 в 16:01)

Так сколько же стоят права в гривнах, а не в процентах?

Катерина (22 травня 2014 в 12:53)

Я зараз закінчую навчання та складаю іспит на отримання посвідчення водія. За посвідчення я заплатила стару ціну, а мені буде видане посвідчення на новому бланку. Чи буде мені повернена решта між старою і новою цінами?

Оксана (22 травня 2014 в 07:42)

Цікаво, а термін дії прав який буде?

Попередні коментарі »

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio