Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
ДАІ: говорити про зміни щодо обмеження швидкісного режиму на дорогах передчасно

13 листопада 2013

ДАІ: говорити про зміни щодо обмеження швидкісного режиму на дорогах передчасно

   У деяких засобах  масової інформації з’явилася інформація про висловлення Державтоінспекцією пропозиції щодо обмеження швидкості в містах до 50 км/год. У ДАІ зазначають: наразі ніяких законодавчих змін щодо швидкісного ліміту на дорогах не планується.

 

   Питання про зниження швидкості було піднято під час брифінгу на Форумі національного партнерства з безпеки дорожнього руху київською асоціацією велосипедистів. У Державтоінспекції запевняють: всі пропозиції громадських організацій, громадян особисто, щодо поліпшення законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху будуть прийняті до уваги. Однак, перш за все потрібно продовжити роботу щодо поліпшення організації дорожнього руху, розбудови дорожньої інфраструктури та підвищення правосвідомості громадян.   

   Наразі пропозиції громадськості акумулюються в Державтоінспекції для подальшого використання в роботі. Це, зокрема, встановлення обмеження швидкості, обов’язковість зміни шин відповідно до сезону, носіння пішоходами світлоповертаючих елементів тощо. Після ретельного вивчення фахівцями, вони  будуть оприлюднені для обговорення широким  загалом.  Проте, говорити про швидкі законодавчі зміни, на сьогодні, передчасно. 

 

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

(5)      (7)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 3

Стас Рокер (14 листопада 2013 в 20:17)

Всі ваші, так звані, законодавч ідеї ніякого відношення до безпеки дорожнього руху не мають. Це все тільки для збільшення збору грошей з людей.

Віктор Козоріз (13 листопада 2013 в 21:52)

Оскільки питання зниження швидкості турбує багатьох громадян, пропоную ДДАІ організувати круглий стіл і обговорити це питання у відкритій дискусії. Гадаю, представники інших громадських організацій підтримають також цю ініціативу. А ДАІ?

Алексей (13 листопада 2013 в 21:11)

Велосипедисты это хорошо! Но ведь они ездят по дорогам общего назначения, но правил дорожнего движения не знают... Давайте введем тоггда для велосипедистов обязательные права и сдача экзаменов в гаи, тогда будет честно!
При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio