Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Прийняті зміни до Правил дорожнього руху

12 лютого 2013

Прийняті зміни до Правил дорожнього руху

   У Департаменті ДАІ МВС України пройшов брифінг щодо змін до діючих Правил дорожнього руху. Начальник центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем генерал-майор Сергій Будник роз’яснив журналістам основні аспекти нововведення.

   Сергій Іванович насамперед зазначив, що у постанові враховані положення Конвенції про дорожній рух та стандартів, що діють у цій сфері в державах – членах Європейського Союзу. Це перш за все, посилення вимог до застосування технічних засобів регулювання дорожнього руху, запровадження європейських зразків дорожніх знаків та дорожньої розмітки, а також введення нових термінів, таких як газон, острівець безпеки, денні ходові вогні, маневрування, регулювальник, удосконалене покриття.

   Також, для зменшення ризику виникнення дорожньо-транспортних пригод на позаміських дорогах, шляхом додаткового позначення транспортного засобу, що рухається, Правила дорожнього руху доповнено вимогою, згідно якої транспортні засоби зобов’язані рухатися за межами населеного пункту у світлу пору доби із увімкненими денними ходовими вогнями чи ближнім світлом фар, у період з 1 жовтня по 1 травня.

    Передбачено також посилення вимог до проїзду повз транспортні засоби з розпізнавальним знаком «Діти». Так, запроваджено обов’язковість зниження водіями, що рухаються по суміжній смузі, швидкості, а у разі необхідності здійснення ним зупинки, для уникнення наїзду на дітей, що виходять з автобусу.

      Нововведення вступають в силу з 15 квітня 2013 року.

 

12 лютого 2013 року

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

(15)      (94)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 23

Богдан (05 квітня 2013 в 16:27)

Невже так важко розмістити повний текст прийнятих змін до ПДД?Навіщо мені текст постанови Кабінету Міністрів без тексту змін до ПДД.Я вже місяць шукаю текст змін,бо завжди був законопослушним,а не виходить. А може це спеціально- щоб я не знав і щоб було за що причепитися?Точно! Як я не докумекав! А може самі не розібралися,що прийняли...

Володимир (28 березня 2013 в 10:35)

Вся країна черговий раз порадувалась кмітливості ДАІ МВС. Що тільки люди не роблять, аби лишень не виконувати своїх обовязків. Порада стороннього! Треба при ДАІ МВСУ створити підрозділ який буде розробляти законопроекти на тему " як змусити ДАІ сумлінно виконувати GLH та посадові обовязки".

Светлана (18 лютого 2013 в 12:06)

Добрый день!
Прошу уточнить когда именно была принята постанова КабМина и где я могу найти сам ОФИЦИАЛЬНЫЙ текст изменений?

Максим (17 лютого 2013 в 12:41)

Товарищи ГАИшники! Бросайте демагогию... никому не интересны ваши новости, типа: "ГАИ работает для людей!". Всех автолюбителей сейчас интресуют вопросы касаемые изменений внесённых Кабмином, с вашей подачи, в ПДД.
Уже в десятый раз вас народ спрашивает: зачем в определении ДХО вы прописали это глупое и противоречащее здравому смыслу определение - "...предусмотренные конструкцией ТС..."? Можно ли, исходя из этого "грамотного" определения производить самостоятельную установку ДХО на ТС? Разрешается ли использовать в качестве ДХО противотуманные фары? Напомню, что в странах ЕС и России, и первое, и второе разрешено!
Или ваше молчание на сей счёт - это своеобразная тактика выжидания, ждёте пока народ самостоятельно понаустанавливает на свои ТС ДХО, а потом начнёте за это штрафовать - ещё одна лазейка для коррупции!

Сергей (15 лютого 2013 в 15:52)

Разрешена ли самостоятельная установка ДХО. В чем разница между комплектацией авто и конструкцией. Ведь на современные авто при продаже на Западе ДХО ставятся, а поставлияемые на Украину нет. Значит их нет в комплектации, но конструктивно авто предусматривает их наличие.

Артемий (14 лютого 2013 в 18:23)

Хотелось бы увид* ссылку на номер/дату постановления Кабмина...

Попередні коментарі »

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio