Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
У «Молодій гвардії» проходять змагання юних знавців Правил дорожнього руху та тематичний КВН (ФОТОРЕПОРТАЖ)

12 вересня 2017

У «Молодій гвардії» проходять змагання юних знавців Правил дорожнього руху та тематичний КВН (ФОТОРЕПОРТАЖ)

   В одному з найвідоміших дитячих таборів України 7 вересня відбулося урочисте відкриття всеукраїнських фінальних змагань юних інспекторів дорожнього руху та КВН ЮІР. Саме таким чином діти намагаються донести до дорослих – вони хочуть жити в безпечній країні, без остраху подорожувати, й почуватися в дорожньому русі впевнено та комфортно.  

   Із початком змагань юні таланти вітали представники Національної поліції України, керівник ДП УДЦ «Молода гвардія», Міністерства охорони здоров’я, та інші поважні гості.

   Заступник начальника ГУНП в Одеській області, полковник поліції Сергій Махотін урочисто прийняв рапорт від юних представників  Дніпропетровської області – діти саме з цього мальовничого куточка України стали переможцями минулорічних змагань. Представник поліції Одещини привітав учасників заходів із відкриттям, побажав кожному перемоги, гарного настрою та творчого натхнення.
Генеральний директор УДЦ «Молода гвардія» Едуард Лебединський запевнив дітей – табір зробить все можливе аби юні знавці Правил дорожнього руху почували себе комфортно та впевнено.

   Натомість керівник Миколаївської громадської організації «Цвіт нації» Григорій Курганський подякував табору за організацію важливих змагань та виховання молоді, і передав «Молодій гвардії» цінний подарунок. Після урочистої промови, підняття прапору та виконання гімну України, на юних учасників чекали різноманітна концертна програма, нові знайомства, зустрічі із друзями та веселий відпочинок.

   А далі, упродовж тижня, діти виборювали першість в конкурсах «Юний регулювальник», «велоестафета», «долікарська допомога» та інші конкурси.

  Від усієї душі вболіваємо за кожного та сподіваємося, що набуті знання принесуть учасникам не тільки перемогу, але й безпеку упродовж всього щасливого життя!

Департамент превентивної діяльності

Національної поліції України

 

(6)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio