Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Поліцейські Донеччини дбають про безпеку дітей на дорогах

01 вересня 2017

Поліцейські Донеччини дбають про безпеку дітей на дорогах

У День знань, для того, щоб забезпечити безпечне пересування дітей до міст навчання, на чергування  задіяний весь особовий склад підрозділу, який відповідає за безпеку дорожнього руху - всі працівники поліції сьогодні  увесь день чергуватимуть біля шкіл Донеччини.

 

Але 1 вересня поліцейські не тільки традиційно забезпечують чергування біля шкіл.  Також, вони обов’язково йдуть у школи, щоб нагадати дітям правила дорожнього руху, тому що розпочався новий учбовий рік і багато учнів будуть долати путь від дома до школи самостійно, без батьків.

 Сьогодні у середніх та вищих навчальних закладах області пройшли уроки по безпеці дорожнього руху. Правоохоронці прийшли у навчальні заклади, де поздоровили дітей з початком навчального року, після чого розповіли їм, як необхідно вести себе на проїжджої частині та до яких наслідків може призвести недотримання Правил дорожнього руху. З учнями молодших класів проводились практичні заняття. Крім того, діти мали можливість ознайомитись з пристроєм патрульного автомобілю та посидіти за кермом.

Крім того, до нового учбового року працівники поліції провели обстеження  вулично-дорожньої мережі, яка прилегла до території дитячих та учбових закладів. За результатами проведеного обстеження, поліцейськими направлено 24 вимоги на усунення недоліків щодо встановлення знаків та нанесення розмітки  та 12 постанов до органів місцевого самоврядування.

 

Правоохоронці  звертаються до водіїв автотранспорту з проханням не забувати, що поведінка дитини на дорозі найчастіше непередбачена, тому необхідно бути особливо уважними до маленьких учасників дорожнього руху. 

 

Батькам же необхідно приділяти дітям більш уваги. Пам’ятуйте, що безпека Ваших дітей, залежить у першу чергу від Вас. Не полінуйтеся ще раз нагадати дитині основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрут від дому до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання - це ваш особистий приклад поведінки.

 

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху

УПД поліції в Донецькій області

 

(0)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio