Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Правоохоронці та військовослужбовці обговорили безпеку дітей на дорогах

31 серпня 2017

Правоохоронці та військовослужбовці обговорили безпеку дітей на дорогах

В рамках проведення комплексу Всеукраїнських профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!» працівники Управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області зустрілись з військовослужбовцями відділу прикордонної служби «Миколаїв» Херсонського прикордонного загону.

 

Головною метою зустрічі стали питання забезпечення безпеки дорожнього руху, а також навчання наймолодших його учасників правильній поведінці в складних дорожніх ситуаціях.

 

Співробітники поліції розповіли про стан аварійності на території Миколаївської області, про найпоширеніші причини скоєння дорожньо-транспортних пригод, та на прикладах пояснили до чого може призвести навіть незначне, на перший погляд, порушення Правил дорожнього руху.

Особливу ж увагу правоохоронці приділили способам та прийомам навчання неповнолітніх Правилам дорожнього руху. Адже щодня, іноді навіть не помічаючи цього, кожен дорослий стає прикладом поведінки на дорогах для десятків маленьких пішоходів, велосипедистів та пасажирів.

 

Військовослужбовці погодились з поліцейськими, дотримання Правил дорожнього руху є необхідною умовою для збереження життя та здоров’я кожної людини, а стати самому взірцем правильної поведінки – найкращий спосіб навчити дитину.

Управління превентивної діяльності

ГУНП в Миколаївській області

(1)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio