Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На Львівщині відбувся круглий стіл, присвячений початку профілактичних заходів «Увага! Діти – на дорозі!»

21 серпня 2017

На Львівщині відбувся круглий стіл, присвячений початку профілактичних заходів «Увага! Діти – на дорозі!»

На Львівщині розпочалися профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі!». З цієї нагоди в Головному управління поліції області відбувся круглий стіл, до якого долучилися правоохоронці, представники Департаменту освіти та науки, Служби у справах дітей, науковці та міжнародні експерти.

 

Зокрема, доцент кафедри психології та психотерапії Українського католицького університету Анастасія Широка презентувала учасникам зустрічі результати дослідження «Ризикована поведінка дітей на дорозі», а координатор регіонального представництва Консультативної місії ЄС у Львові Матц Люнгвальд розповів про європейський досвід у подоланні проблеми дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Під час круглого столу йшлося також про необхідність вжиття невідкладних заходів щодо попередження випадків травмування та загибелі дітей внаслідок автопригод.

 

Керівник сектору ювенальної превенції УПД ГУНП у Львівській області Віктор Новачук наголосив: важливо, аби усі служби об’єднали зусилля заради вирішення проблеми дитячого дорожньо-транспортного травматизму, адже лише за 7 місяців цього року на Львівщині у результаті ДТП загинули троє дітей та травмувалися понад 250.

 

Тож, з метою попередження автопригод за участю та з вини неповнолітніх, напередодні нового навчального року працівники поліції вже традиційно проводитимуть профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі!».

Правоохоронці обстежуватимуть маршрути руху шкільних автобусів, здійснюватимуть посилений контроль за дотриманням вимог законодавства під час перевезення організованих груп дітей. Працівники поліції також оглянуть ділянки автодоріг і вулиць біля навчальних закладів та, у випадку виявлення недоліків, скерують відповідні приписи на їх усунення.    

 

Вже у вересні для школярів влаштують тематичні заняття та вікторини із Правил дорожнього руху. Правоохоронці та педагоги нагадуватимуть малечі, як слід поводитися на дорозі, аби не потрапити у ДТП.

 

Такі комплексні профілактичні заходи триватимуть з 20 серпня по 20 вересня.   

 

Управління превентивної діяльності

Головного управління Національної поліції

у Львівській області

(6)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio