Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
У Маріуполі поліцейські та педагоги радились про безпеку дітей

19 серпня 2017

У Маріуполі поліцейські та педагоги радились про безпеку дітей

Обговорити, як зберегти життя та здоров’я дітей,  зібрались працівники поліції з забезпечення безпеки дорожнього руху та представники центрів позашкільної роботи Маріуполя.

 

Дуже гостро стоїть питання дитячого дорожньо-транспортного травматизму саме напередодні та під час початку навчального року, адже після літніх канікул зростає ймовірність збільшення ДТП за участю дітей.

Тому, правоохоронці та представники центрів позашкільної роботи розроблювали  спільні заходи  щодо запобігання дитячої аварійності на дорогах – це і проведення квестів, рейдів, уроків, місячника «Увага! Діти на дорозі!», наявність інформаційних знаків та розмітки біля дитячих закладів та інших заходів з безпеки дорожнього руху.

 

Особлива увага зверталась на долучення дорослих до питання дитячого дорожнього-транспортного травматизму, адже лише восьма частина ДТП за участю дітей сталася  за їх виною, інші – за виною дорослих.

 

  • Майже в половині ДТП за виною дорослих, діти постраждали, як пасажири, тому під час проведення наших спільних заходів, ми повинні звертати увагу дорослих на цю проблему, а саме: використання дитячих крісел та пасків безпеки. Необхідно, щоб водій пам’ятав,  що в машині у нього знаходиться дитина і вів себе на дорозі вкрай обережно, і, звісно, ні у якому разі не саджав маленьких дітей на переднє сидіння, а тем більш – за кермо, - звернулась  до присутніх начальник сектору профілактики ДТТ УПД ГУНП в Донецькій області Ядвіга Дранович.

 

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху

УПД поліції Донецькій області

(2)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio