Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Поліцейські Луганщини проводять позапланові обстеження проблемних ділянок автодоріг та приймають міри щодо усунення недоліків

17 серпня 2017

Поліцейські Луганщини проводять позапланові обстеження проблемних ділянок автодоріг та приймають міри щодо усунення недоліків

Для виявлення проблемних ділянок і своєчасного реагування на незадовільні дорожні умови, Луганські поліцейські з безпеки дорожнього руху та представники дорожніх служб проводять позапланові обстеження автодоріг області.

Перевірки утримання та обладнання автомобіль­них доріг, вулиць і залізничних переїздів проводяться з ме­тою встановлення їх відповідності нормативним документам, що відносяться до забезпечення безпеки дорожнього руху, виявлення на них небезпечних для руху ділянок, причин кон­центрації ДТП та внесення дорожнім, комунальним та іншим організаціям, установам і підрозділам пропозицій щодо усунення виявлених недоліків.

З початку року поліцейські, відповідальні за дорожню безпеку, провели низьку комісійних обстежень та контрольних перевірок вулично-шляхової мережі області. Зовсім незадовільною виявилась ситуація в Кремінському районі. За результатами цих перевірок у відношенні посадових осіб Кремінського райавтодору направлено чотири приписи та дві вимоги, складено сім адміністративних протоколів, два з яких – за невиконання приписів на усунення недоліків.

 

Неодноразово підіймалось питання щодо незадовільного стану ділянки дороги в районі блокпосту в селищі Нова Астрахань в напрямку Старобільська (автомобільна дорога Т-13-02 КПП «Танюшівка»-Старобільськ-Бахмут).

Слід зазначити, що навесні Кремінський райавтодор частково зробив так званий «ямковий ремонт» на проблемних ділянках доріг, проте ефект від цього був недовгим і вказана ділянка дороги знову втратила свою транспортну функцію. 

 

Цього тижня правоохоронці в черговий раз проінспектували стан ділянки дороги в районі селища Нова Астрахань, склали відповідний акт. За результатами перевірки було виявлено, що ситуація не покращилась, дорога лишається не придатною для забезпечення належної безпеки руху транспорту. Відносно керівника Кремінського райавтодору 16 серпня виписано чергову вимогу на усунення недоліків та попереджено про адміністративну відповідальність.

 

Сподіваємось, що все ж таки, дорогу на Старобільськ якісно відремонтують, адже водії, які вимушені їздити цим шляхом кожного дня, ризикують не тільки автомобілями, але й життям.

 

Відділ Управління превентивної діяльності

ГУНП в Луганській області

(5)      (1)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio