Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
З початку року в Маріуполі сталося 8 ДТП з вини водіїв пасажирського транспорту

17 серпня 2017

З початку року в Маріуполі сталося 8 ДТП з вини водіїв пасажирського транспорту

Аби забезпечити безпеку пасажирів, поліцейські з забезпечення безпеки дорожнього руху, представники Департаменту транспорту та зв’язку та автоасоціації Донеччини зустрілись з водіями, які здійснюють пасажироперевезення.    

 

У липні на дорогах області проводилась спецоперація по автоперевізникам з метою підвищення рівня безпеки  дорожнього руху під час здійснення пасажироперевезень та посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час здійснення пасажирських перевезень автомобільним транспортом.

 

Під час спецзаходів  були виявлені порушення законодавства в сфері пасажироперевезень на території всієї області. Але незважаючи на закінчення відпрацювання, правоохоронці та органи місцевої влади продовжують контролювати стан пасажироперевезень та проводити спільні рейди з метою виявлення не тільки порушень Правил дорожнього руху, але й перевірки технічного стану транспортних засобів, адже саме це порушення призводить до ДТП з тяжкими наслідками.

 

Під час зустрічі присутнім були доведені основні порушення ПДР, які здійснюються водіями автобусів, обговорювався технічний стан транспортних засобів, відповідальність керівників за випуск на лінію технічно несправних транспортних засобів. А також обговорені проблемні питання щодо досконалості роботи пасажироперевізників.

 

Присутнім було показано відео, яке знято днями, з порушеннями ПДР з боку перевізників, а також жахаючим технічним станом деяких маршруток. Так, під час спільного рейду, правоохоронцями були виявлені шини без будь-якого малюнку протектору, неприкручені колеса, непрацюючий аварійний вихід та інші порушення.

 

Водіями, в свою чергу піднімались питання стану доріг, інформаційних знаків та світлофорів.

 

Начальник відділу організації пасажирських перевезень Євген Акайкін звернув увагу присутніх, що за перевізниками та водіями буде постійний контроль – 2  рази на тиждень проводитимуться спільні з поліцейськими рейди.

 

Представники автоасоціації Донеччини розповіли, що у них в організації близько 1,5 тисяч чоловік, які готові фіксуватимуть порушення ПДР та направляти їх поліцейським для відповідного реагування.

 

  • Змінити ситуацію ми можемо тільки у тому випадку, якщо кожний почне з себе та змінить себе. Я звертаюсь до вас та нагадую, що ви займаєтесь перевезенням громадян, і, звісно відповідаєте за їх життя та здоров’я, тому завжди дотримуйтесь Правил дорожнього руху та звертайте увагу на технічний стан транспортних засобів, на яких ви вийшли на лінію, - відмітив т.в.о. начальника відділу забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Донецькій області Олександр Віт.

 

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху

УПД поліції Донецькій області

(0)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio