Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Фастівська поліція турбується про безпеку дітей на дорозі

16 серпня 2017

Фастівська поліція турбується про безпеку дітей на дорозі

15 серпня, до фастівського відділу поліції завітали вихованці дитячого клубу-садочку "Мармелад".

 

Начальник сектору групи реагування патрульної поліції Олександр Ліпський та старший дільничний офіцер Анатолій Заровський провели з дітками профілактичну бесіду про заходи безпеки та ознайомили їх з професією поліцейського. Безпека на дорозі, безпека вдома та безпека на вулиці – основні теми, які стали предметом розмови працівників поліції з дітлахами.

У доступній та цікавій формі правоохоронці розповіли дітям правила дорожнього руху і те, як вони повинні поводитись на дорозі, аби не втрапити в халепу, наголошували бути обережними на дорозі та знати дорожні знаки.

 

Діти дізналися безліч важливої інформації – правила поведінки вдома за відсутності дорослих, аспекти культури спілкування. Також правоохоронці надали рекомендації, як поводити себе із незнайомими людьми на вулиці, як діяти при виникненні небезпечної ситуації та до кого слід звертатися в першу чергу за допомогою. Спілкування проходило в цікавій формі, щоб діти могли простіше запам’ятати прості, але настільки життєво важливі правила.

Під час зустрічі розповіли дітям і про специфіку професії поліцейського, щоб вони зрозуміли її важливість. Пояснили, що правоохоронці – захисники, завжди готові прийти на допомогу, які дбають про безпеку громадян та служать надійним щитом у боротьбі зі злочинністю.

 

Згодом на подвір'ї дошкільного закладу правоохоронці продемонстрували дітлахам екіпіровку та спецзасоби поліцейських охорони. Діти з неприхованою цікавістю розглядали всі спецзасоби, а також бажаючі залюбки приміряли захисні шоломи, бронежилети, тримали в руках наручники Поїздили та посидіти за кермом службового автомобіля, ввімкнути проблискові маячки і спеціальний звуковий сигнал – все це поліцейські дозволили дітлахам. Дитячій радості не було меж.

"Такі профілактичні бесіди з підростаючим поколінням не минають безслідно, адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки".

Управління превентивної діяльності

поліції в Київській області

 

(0)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio