Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Правоохоронці та автолюбителі Донеччини разом боротимуться з порушниками ПДР

09 серпня 2017

Правоохоронці та автолюбителі Донеччини разом боротимуться з порушниками ПДР

   Працівники поліції з безпеки дорожнього руху та представники автоасоціації Донеччини обговорили проблемні питання, що стосуються дотримання Правил дорожнього руху. За 7 місяців на дорогах Донеччини сталося 495 ДТП з постраждалими, в яких 42 чоловіка загинуло та 674 травмовано. Всі ці пригоди сталися через нехтування водіями  та пішоходами Правил дорожнього руху.

   У літній період на дорогах області збільшилася кількість транспортних засобів та кількість  порушень, скоєних водіями автомототранспорту.

   Дороги Донеччини повинні бути безпечними для всіх учасників дорожнього руху, тому нам дійсно потрібна ваша допомога, адже тільки спільними діями ми зможемо навести порядок на дорогах, - звернувся до представників автоасоціації т.в.о. начальника відділу забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Донецькій області лейтенант поліції Олександр Віт. Щоб привчити водіїв дотримуватися Правил дорожнього руху та запобігти смерті на дорогах, правоохоронці та представники автоасоціації Донеччини вирішили разом боротися с недбалими учасниками дорожнього руху. 

   Під час зустрічі обговорювалися різні пропозиції для забезпечення безпеки дорожнього руху. При  виявленні автолюбителями порушників ПДР, вони будуть сигналізувати поліцейським для негайного реагування та притягнення правопорушників до адміністративної відповідальності, особливо це стосуватиметься керування транспортом в стані сп’яніння, адже деякі водії навіть після вживання спиртного в розважальних закладах, на очах у оточуючих, дозволяють собі сісти за кермо.

   Крім того, щоб забезпечити безпеку пасажирів під час перевезень, проводитимуться спільні зустрічі з підприємствами – пасажироперевізниками.

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху

УПД поліції в Донецькій області

(0)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio