Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
26 технічно несправних транспортних засобів виявили правоохоронці під час проведення профілактичних заходів на пасажирському транспорті

03 серпня 2017

26 технічно несправних транспортних засобів виявили правоохоронці під час проведення профілактичних заходів на пасажирському транспорті

   В період з 18 по 27 липня, на території Луганської області тривали профілактичні заходи, спрямовані на посилення контролю за дотриманням Правил дорожнього руху та вимог чинного законодавства пасажироперевізниками.

   Поліцейські, відповідальні за безпеку дорожнього руху спільно із співробітниками Укртрансбезпеки проводили рейдові перевірки, відпрацювання міст та районів області з метою підвищення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом. Перевіряли пасажирський транспорт на наявність дозвільних документів на право надання послуг з перевезення пасажирів, законність здійснення зазначених послуг та технічний стан транспорту.

   За період проведення заходів інспектори оглянули понад 550 одиниць пасажирського автомобільного транспорту, виявили 178 порушень вимог чинного законодавства України в сфері безпеки дорожнього руху, у тому числі 26 технічно несправних транспортних засобів.

   Безпека пасажирських перевезень на постійному контролі поліції.

Управління превентивної діяльності

ГУНП в Луганській області

(0)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio