Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На дорогах Донеччини за минулу добу виявлено 18 водіїв у стані сп’яніння

15 липня 2017

На дорогах Донеччини за минулу добу виявлено 18 водіїв у стані сп’яніння

У вихідні дні поліцейські несуть службу в посиленому режимі. Наряди наближені до місць відпочинку. Задля більш ефективної роботи, на дорогах півночі області несуть службу спільні екіпажі з працівників поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху та патрульних поліцейських.

 

Превентивні мери спрямовані на зниження рівня аварійності на дорогах регіону. Наряди поліції патрулюють автодороги та документують грубі та аварійно-небезпечні порушення Правил дорожнього руху.

Так, за добу на території Донеччини працівниками поліції складено 164 адміністративних матеріали за порушення Правил дорожнього руху, з них 18 – за  керування  транспортними засобами у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, 35 – за порушення правил проїзду пішохідних переходів. Виявлено 22 водія, які керували автомобілями без відповідних документів, більша частину з них ще й керувала транспортними засобами у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. 

 

Так, наприклад, біля Краматорську спільним патрулем працівників поліції з безпеки дорожнього руху та патрульних поліцейських був зупинений водій транспортного засобу, який мав явні ознаки наркотичного сп’яніння. Мешканець Краматорську пояснив, що він їхав у Слов’янськ, а перед цим викурив цигарку з коноплями. Чоловік був доставлений до медичного закладу. Результати огляду показали, що він вживав марихуану. Водій  був дуже здивований. «Я ж викурив цигарку та почував себе як завжди, яка різниця це звичайна цигарка, або з коноплями», - розповідав він лікарям та правоохоронцям.

 

Нажаль, такі водії не розуміють, що у такому стані вони стають небезпечними не тільки для себе, але й для інших учасників дорожнього руху та нерідко стаються винними у загибелі та травмуванні людей.

 

Шановні водії! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху! Ні у якому разі не сідайте за кермо у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння. Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих.

 

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху

УПД поліції в Донецькій області

 

 

(0)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio