Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Як убезпечити дітей від ДТП, зробити дороги безпечними, - ці та інші питання з дорожньої безпеки обговорювали на нараді в Чернігівській райдержадміністрації

14 липня 2017

Як убезпечити дітей від ДТП, зробити дороги безпечними, - ці та інші питання з дорожньої безпеки обговорювали на нараді в Чернігівській райдержадміністрації

Днями  в приміщенні Чернігівської районної державної адміністрації відбулась нарада з питань безпеки дорожнього руху на якій розглядались питання стану аварійності на території району та шляхи її поліпшення.

 

На нараді були присутні працівники відповідних служб райдержадміністрації, правоохоронні органи та громадськість. Служби занепокоєні станом дитячого дорожньо-транспортного травматизму на території району. З початку літа на території району сталося 3 дорожньо-транспортні пригоди, в яких одна дитина загинула та п’ятеро неповнолітніх отримали тілесні ушкодження  різного ступеня тяжкості.

В значній мірі безпека дітей на дорозі залежить від якості дорожньої інфраструктури. Тож, поліцейські спільно з представниками дорожньо-комунальних організацій провели обстеження ділянки доріг де сталися дорожньо-транспортні пригоди. Під час обстеження виявлено ряд недоліків, а саме дорожнє покриття має ями, вибоїни, житлові будинки розташовані дуже близько до дороги, також  відсутнє вуличне освітлення.

 

Такий стан вулично-дорожньої мережі може призвести до збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, тому на нараді одноголосно було прийнято рішення встановити обмежувальні знаки, забезпечити вуличне освітлення, а також вирішити питання щодо можливості встановлення «лежачих поліцейських».

 

Тільки спільними зусиллями органів влади та поліції області можна досягти основної мети - зменшити аварійність на території Чернігівського краю, тим самим вберегти життя і здоров’я багатьох людей в тому числі дітей.

 

 

Управління превентивної діяльності

ГУНП в Чернігівській області

(2)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio