Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На дорогах Донеччини нестимуть службу спільні наряди поліцейських, які забезпечують безпеку дорожнього руху та патрульні поліцейські

13 липня 2017

На дорогах Донеччини нестимуть службу спільні наряди поліцейських, які забезпечують безпеку дорожнього руху та патрульні поліцейські

Задля зниження рівня аварійності на дорогах області, керівництво відділу забезпечення безпеки дорожнього руху провело зустрічі з керівництвом патрульної поліції в Маріуполі, Слов’янську,  Краматорську та обговорили проблемні питання з безпеки дорожнього руху.

 

Останнім часом на дорогах області збільшилась кількість дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками. Це результат ігнорування водіями Правил дорожнього руху.

 

Щоб не допустити загибелі та травмування учасників дорожнього руху, працівники поліції з забезпечення безпеки дорожнього руху та патрульні поліцейські об’єднались у боротьбі з правопорушниками.

У зв’язку з літнім періодом, на дорогах Донеччини збільшилась кількість транспортних засобів, особливо це стосується курортних зон. На півдні області – це  приморські райони, на півночі – Лиман, Святогір'я.  Багато людей їдуть відпочивати на вихідні дні та, на жаль, дозволяють собі сісти за кермо напідпитку.

 

Тому, щоб привчити водіїв дотримуватись Правил дорожнього руху, не керувати транспортом у стані сп’яніння та не допустити  дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, було вирішено створити спільні патрулі, в які будуть входити працівники поліції з забезпечення безпеки дорожнього руху та патрульні поліцейські, і, таким чином, збільшити кількість екіпажів у вихідні та святкові дні у курортних зонах.

 

Шановні водії! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху! Бережіть своє життя та оточуючих.

 

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху

УПД поліції в Донецькій області

(1)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio