Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На Донеччині за три тижні поліцейські виявили 41-го водія мототранспорту напідпитку

13 липня 2017

На Донеччині за три тижні поліцейські виявили 41-го водія мототранспорту напідпитку

Майже всі з них ще і не мають посвідчень водія, так як ніде не навчались. Працівники поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху продовжують превентивні заходи щодо водіїв двоколісного транспорту.

 

Комплекс профілактичних заходів, покликаний попередити ДТП за участю водіїв мототранспорту, вберегти життя мотоциклістів та знизити рівень дорожньо-транспортного травматизму розпочався 23 червня.  

Особлива увага водіям двоколісного транспорту приділяється тому, що мототранспорт належить до однієї з найбільш небезпечних категорій транспорту.

 

Особливу занепокоєність викликають водії двоколісного транспорту, які виїжджають на дорогу не маючи посвідчення водія та не знаючи Правил дорожнього руху, крім того, такі водії ще і дозволяють собі вжити спиртні напої перед тим, як сісти за кермо.  Як наслідок такої безвідповідальної поведінки – дорожньо-транспортні пригоди, в яких травмуються і гинуть люди.

 

Так, за час відпрацювання працівниками поліції було виявлений 41 водій, якій керував мототранспортом у стані сп’яніння та 110 – без посвідчення водія,  також 44 чоловіка керували незареєстрованим мототранспортом. 46 водіїв двоколісного транспорту рухались по автодорогам без мотошолому, не розуміючи, що під час падіння з мотоцикла або мопеду,  навіть на невеликій швидкості, не кажучи вже про зіткнення з автомобілем або наїзді на перешкоду, мотошолом може зберегти життя.

 

Нагадаємо, що профілактичне відпрацювання «Мотоцикліст» триватиме  до 30 липня.

 

Правоохоронці звертаються до водіїв мототранспорту з проханням дотримуватись Правил дорожнього руху, бути уважними, обережними, керувати транспортом тільки по досягненню відповідного віку та отримавши посвідчення водія, та ні у якому разі не сідати за кермо напідпитку.

 

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху

УПД поліції в Донецькій області

(0)      (1)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio