Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Безпеку дорожнього руху обговорювали під час наради у Вознесенському міськвиконкомі

13 липня 2017

Безпеку дорожнього руху обговорювали під час наради у Вознесенському міськвиконкомі

Працівники поліції на нараді у Вознесенському міськвиконкомі разом з представниками райавтодору та громадськості обговорили проблеми організації дорожнього руху в районі.

 

Керівництвом Вознесенського міськвиконкому була проведена нарада з працівниками поліції, представниками районного автодору та громадськості. На порядок денний були винесені два важливих питання із забезпечення безпеки дорожнього руху та збереження автодоріг у Вознесенському районі.

В першу чергу обговорювалась необхідність встановлення відповідних дорожніх знаків та робота працівників поліції з водіями великовантажних транспортних засобів під час підвищення денної температури повітря до +28°С. При цьому представник міськвиконкому наголосив на важливості таких заходів для збереження автодоріг м. Вознесенська та Вознесенського району.

 

Другим питанням зустрічі стали неодноразові звернення громадян про небезпечну для пасажирів та інших учасників дорожнього руху зупинку громадського транспорту по вул. Київській, яка співпадає з автодорогою Р-06 «Ульянівка - Миколаїв». Правоохоронці звернули увагу на важливість приведення її у належний стан, адже майданчик зупинки розташований безпосередньо на проїзній частині у аварійно-небезпечній ділянці автодороги. Тож, зупинка автобусу для посадки або висадки пасажирів створює незручності та небезпеку для інших учасників руху. Отже, працівники поліції цілком підтримали громадськість у питанні щодо необхідності облаштування спеціальної заїзної «кишені» для громадського транспорту.

 

Рішенням міськвиконкому було визначено головні задачі та план заходів для найскорішого виконання обговорених питань.

 

Управління превентивної діяльності

ГУНП в Миколаївській області

(0)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio