Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На Дніпропетровщині в перший місяць літнього сезону на дорогах травмовано майже півсотні дітей

05 липня 2017

На Дніпропетровщині в перший місяць літнього сезону на дорогах травмовано майже півсотні дітей

Цього року в Дніпропетровській області сталося 145 автопригод із постраждалими за участю неповнолітніх, внаслідок яких семеро дітей загинуло та 155 зазнали травми. Із загальної кількості з вини дітей скоєно 30 ДТП, це діти-пішоходи, велосипедисти та керманичі мототранспорту, які травмувалися на дорозі внаслідок неуважності та порушення вимог ПДД.

 

Зокрема, з початку року в області внаслідок дорожніх аварій постраждали 69 піших учасників руху, життя п’яти з них обірвалося на дорозі. Серед травмованих також - 65 неповнолітніх пасажирів, дві дитини зазнали травми не сумісні з життям та 21 водій вело, мототранспорту.

 

Влітку зазвичай збільшується кількість ДТП за участю дітей. Наявність вільного часу та сприятливі погодні умови дозволяють юним учасникам дорожнього руху з ранку до пізнього вечора проводити своє дозвілля на вулиці. Тільки  з початку літнього оздоровчого сезону на дорогах Дніпропетровщини трапилося 46 ДТП за участю неповнолітніх. 44 юних учасника руху замість відпочинку потрапили на лікарняні ліжка з травмами, які вони отримали внаслідок дорожньо-транспортних пригод, 5 дітей загинули.

 

Поліція звертається до батьків з проханням контролювати поведінку власних дітей та слідкувати за ними, адже одна неправильна дія і літні канікули можуть обернутися для родини трагедією. Використовуйте будь-який зручний момент для ознайомлення дітей з правилами вуличного руху, закріплюйте теоретичні знання практикою, навчайте власним прикладом дисциплінованого учасника руху. При перевезенні дитини в автомобілі забезпечте їй додатковий захист: обов'язково використовуйте ремені безпеки і спеціальні дитячі утримуючі пристрої.

 

Правоохоронці також звертаються з проханням до водіїв бути особливо обережними під час руху поблизу дитячих садочків, ігрових майданчиків та місць відпочинку (парки, сквери, стадіони, тощо), а також під час появи поблизу проїзної частини маленьких пішоходів.

 

Пам'ятайте, що краще запобігти дорожньо-транспортній пригоді, ніж потім шкодувати про те, що трапилося. Бережіть себе і своїх близьких.

Відділ БДР УПД ГУНП

в Дніпропетровській області

 

 

(0)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio