17 серпня 2017 року в Україні зареєстровано дорожньо-транспортних пригод: 87 - в яких загинуло: 12 поранено: 97 . Виявлено порушень ПДР: 1092 - із них керування ТЗ у нетверезому стані: 74 . Будьте дуже уважні на дорогах!

Новини

Image
У Тернополі малеча завітала в гості до поліцейських

16 червня 2017

У Тернополі малеча завітала в гості до поліцейських

Сьогодні до поліцейських навідалися вихованці літнього табору для дітей навчального центру «Lets go» Тернополя. Діти мали змогу ознайомитися із збройним арсеналом, приміряли на собі спеціальні засоби.

Працівники поліції гостям продемонстрували основні прийоми рукопашного бою, показали  спортивний зал, де вони покращують свою фізичну підготовку аби завжди бути готовим протистояти опору правопорушникам та захистити безневинних людей. 

Екскурсію провели також в музеї Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Дітлахам розповіли про їхні права та обов’язки, нагадали основні правила поведінки на дорозі. Найцікавішим для гостей стало вивчення жестів регулювальника та знайомство із службовим автомобілем відділу забезпечення безпеки дорожнього руху. Кожен отримав змогу на кілька хвилин відчути себе справжнім поліцейським. Практично усі діти одразу ж виявили бажання в майбутньому освоїти професію поліцейського.

Дивлячись у вічі цим дітям, хочеться вірити, що саме це покоління стане гідним прикладом для інших, та вирізнятиметься високою культурою як на дорозі, так і у побуті.     

 

 

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху

УПД ГУНП в Тернопільській області

 

(2)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2017
Создание сайтов - Stearling Studio