Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Працівники поліції Миколаївщини провели профілактичний захід «Знати щоб жити»

16 червня 2017

Працівники поліції Миколаївщини провели профілактичний захід «Знати щоб жити»

Більшість дітей зараз перебувають на відпочинку, тому співробітники Управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області разом з громадською організацією «Цвіт нації» завітали до табору денного перебування на базі дитячого будинку творчості Інгульського району та провели профілактичну бесіду «Знати, щоб жити».

 

В ході бесіди, працівники відділів безпеки дорожнього руху та ювенальної превенції нагадали про «дорожні пастки», розповіли про основні види порушень Правил дорожнього руху, які допускаються дітьми, а також разом з дітлахами обговорили правила поведінки на вулицях та у побуті, та пригадали як правильно поводитись поблизу водойм та якщо знайшли нічийну сумку, пакет або інші небезпечні предмети.

Представники громадської організації «Цвіт нації» під час «Хвилинки добра», вкотре нагадали школярам про необхідність бути добрим та ввічливим, допомагати тим, хто цього потребує та подавати своєю поведінкою тільки гарний приклад і дорослим, і маленьким.

Поліція Миколаївщини нагадує. Шановні батьки! Найпоширеніше порушення Правил дорожнього руху, які допускають неповнолітні - це вихід на проїзну частину дороги в невстановленому місці. Постійно обговорюйте зі своїми дітьми можливі дорожні ситуації на дорогах та їх наслідки. Також, нагадуйте їм про небезпеку, яка може виходити від незнайомців, нічийних речей або інших небезпечних предметів.

Шановні водії! Завжди будьте пильні, на проїзну частину можуть раптово вибігти діти! Дотримуйтесь швидкісного режиму, поважайте пішоходів і заздалегідь здійснюйте гальмування при наближенні до пішохідних переходів.

 

Управління превентивної діяльності

ГУНП в Миколаївській області

 

 

(1)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio