Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Працівники поліції забезпечили безпеку дорожнього руху під час супроводу дітей

16 червня 2017

Працівники поліції забезпечили безпеку дорожнього руху під час супроводу дітей

На Черкащину з дружнім візитом завітала делегація учнів та учителів з Лисичянської загальноосвітньої школи I-II ступенів №24 Луганської області.

 

Школярі відвідали історично-культурні місця в містах Черкаси, Канів та Чигирин. Діти – це особлива категорія учасників дорожнього руху, тому працівники відділу забезпечення безпеки дорожнього руху аби виключити неприємні ситуації у дорозі на патрульному автомобілі забезпечили супровід автобуса з дітьми до місць проведення екскурсій та у зворотному напрямку. Перед початком руху автобуса, працівник поліції провів бесіду з водієм, щодо дотримання ним вимог законодавства в сфері пасажирських перевезень та Правил дорожнього руху.

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху нагадує водіям, що відповідно до п.3.2 Правил дорожнього руху, водії зобов’язані поступитися дорогою для забезпечення безперешкодного проїзду автомобілів із включеними проблисковими маячками, а також супроводжуваних ними транспортних засобів. При цьому забороняється виконувати обгін. За невиконання цих вимог передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 510 до 680 грн. Згідно частини 3 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Звертаємося до всіх водіїв з проханням дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та бути уважними при проїзді автомобілів з включеними проблисковими маячками.

 

Відділу ЗБДР УПД

ГУНП в Черкаській області

 

(2)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio