Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На Харківщині підлітки ознайомились з діяльністю сервісного центру МВС

16 червня 2017

На Харківщині підлітки ознайомились з діяльністю сервісного центру МВС

Сервісні центри МВС не тільки працюють над наданням якісних державних послуг, а й долучаються до соціальних та культурних ініціатив. З нагоди Дня захисту дітей по всій Україні розпочалася акція «Сервісні центри МВС для дітей»: тут знайомлять дітей з роботою державних структур у напрямку надання адміністративних послуг.

 

Регіональний сервісний центр МВС в Харківській області не став виключенням і також долучився до акції.  До Сервісного центру МВС нового зразка запросили дітей – загін юних інспекторів руху «Світлофор»  Золочівської гімназії № 1, який переміг в обласному етапі Всеукраїнського зльоту ЮІР і буде представляти Харківщину на Всеукраїнському конкурсі ЮІР в м. Одеса, та команда ЮІР «АвтоАС» Мереф’янської загальноосвітньої школи I-III ступенів», що посіла в змаганнях третє місце.

У інтерактивній програмі: екскурсія центром, можливість перевірити свої знання з Правил дорожнього руху, складання іспитів на одержання водійських прав у тестовому режимі.

Крім того, діти ознайомились з роботою експертів: взяли участь в огляді транспортного засобу та отримали можливість виявити підроблену автівку.

Наостанок, підліткам був продемонстрований мобільний сервісний центр – пересувний центр, оснащений необхідним сучасним обладнанням, який виїжджає у віддалені населені пункти, де відсутні стаціонарні територіальні сервісні центри. МСЦ надають найпопулярніші послуги сервісних центрів: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

На пам’ять про цікаву екскурсію діти сфотографувалися та отримали сувеніри.

У подальшому, такі інтерактивні екскурсії для дітей Регіональний сервісний центр МВС в Харківській області планує запровадити на постійній основі.

 

За інформацією Регіонального сервісного

центру МВС в Харківській області

 

(4)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio