Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На Кіровоградщині визначили кращий загін ЮІР

16 червня 2017

На Кіровоградщині визначили кращий загін ЮІР

Дитячі загони юних інспекторів руху створюються для отримання дітьми знання Правил дорожнього руху та вдосконалення навиків безпечної поведінки на дорозі, виховання у них почуття відповідальності і високої культури учасника дорожнього руху.

Щорічні зльоти юних інспекторів руху, які проводяться на Кіровоградщині, – це лише частина роботи, яка на протязі багатьох років ведеться правоохоронцями, педагогами і школярами. Участь дітей у формуванні безпечної  культури на дорозі спонукає інших учасників дорожнього руху дотримуватися Правил і бути уважними і дисциплінованими на дорогах.

 

Традиційно, наприкінці навчального року, на конкурс серед загонів ЮІР зібралися кращі команди з міст і районів Кіровоградської області – переможці місцевих зональних змагань.

 

Довести, що саме вони – гідна зміна нинішніх працівників поліції, котрі забезпечують безпеку дорожнього руху на автодорогах, на цьогорічний форум з’їхалося 7 команд. Більшість з них бере участь в таких змаганнях добрих два десятки років. Змінювалися керівники колективів, дорослішали учасники, але бійцівський дух, який передавався з покоління в покоління, не тільки не згас, а ще більше зростав. Принаймні, юірівці довели це під час змагання на етапах.

Слід зазначити, що саме у юірівському русі формується любов до нелегкої, але потрібної людям професії – поліцейського.

На шляху до перемоги діти складали «дорослі» тести з правил дорожнього руху, спробували себе у якості регулювальника та пропагували безпечну поведінку на дорозі. Команди змагалися із запалом, звичайно ж, хвилювалися, адже кожен хотів перемогти. Змагання проходили на п’яти етапах: «Теоретичні знання ПДР», «Юний регулювальник», «Велоестафета», «Соціальна реклама з БДР» та «Тематичний урок з БДР».

Від імені організаторів змагань – освітян та поліції області кращим на етапах були вручені пам’ятні призи та сувеніри.

У запеклій боротьбі перемогу виборола команда ЮІР «Фаворит» із міста Олександрія. 

 

Справжньою нагородою для переможців обласних змагань стане поїздка та участь у всеукраїнському зльоті юних інспекторів руху.

Хочеться сподіватися, що вся організація і підготовка конкурсу, всі затрачені зусилля – варті лише одного: врятованого життя дитини на дорозі. І ніякі негаразди не повинні впливати на безпеку найдорожчого, що у нас є!

Свято відшуміло та відлунало дитячими гамором і сміхом, а кожен його з учасників поїхав додому, збагатившись новим досвідом у юірівській роботі, знайшовши нових друзів по духу. Радує те, що ці дітки, котрі взяли участь у зльоті не лише самі не допускатимуть порушень правил дорожнього руху, а й надалі розповідатимуть про безпечну поведінку на дорозі школярам зі свого району. Коли дивишся на те завзяття, з яким приступали до змагань кіровоградські юірівці, можна з впевненістю сказати – роботі ЮНИХ ІНСПЕКТОРІВ РУХУ бути!

Відділ профілактики дорожньо-транспортного травматизму,

аналізу та планування

УПД ГУНП в Кіровоградській області

 

(7)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio