Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Поліція Донеччини «достукалася» до водіїв: аварійність на дорогах знизилася вдвічі

15 червня 2017

Поліція Донеччини «достукалася» до водіїв: аварійність на дорогах знизилася вдвічі

За п’ять місяців порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість ДТП на Донеччині скоротилася з 384 до 166, а загиблих - з 53 до 29.

 

Це свідчить про ефективність превентивної роботи  поліції, однак разом з тим продовжують фіксуватися ДТП, в яких страждають діти. Під час оперативної наради з керівниками територіальних підрозділів поліції регіону заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін ще раз наголосив на необхідності цільових заходів, які спонукають дорослих звернути увагу на цю проблему та не порушувати правила дорожнього руху.

У рамках профілактики дитячого транспортного  травматизму керівництвом поліції Донеччини запущено широку інформаційну кампанію, яка триває вже 10 днів. Генерал відзначив, що проводиться низка серйозних заходів, які стосуються безпеки дітей на дорогах. З початку року в результаті порушення правил дорожнього руху  було травмовано 63 дитини. Практично всі аварії сталися з вини водіїв.

 

Головний захід відбувся 14 червня, - одночасно по всій Донеччині діти разом з поліцейськими вийшли на площі міст із закликом «Дорослі, бережіть нас».

 

-  Цей захід направлений на те, щоб необхідна інформація дійшла до дітей та у першу чергу – до дорослих, аби вони замислилися про ціну порушення правил, - зазначив В’ячеслав Аброськін, підкресливши, що інформації з попередження ДТП, яку розповсюджує поліція, має охопити максимальну аудиторію учасників дорожнього руху.

 

Начальник відділу управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області Сергій Кононов зазначив, що вже є перші результати профілактичної роботи.

 

-  Динаміка позитивна, порівняно з аналогічним періодом іде зниження аварійності на 56% відсотків, - зазначив Сергій Кононов.

 

У червні на дорогах не загинула жодна людина. Всього по області зареєстровано 17 ДТП з постраждалими, в яких травмовані 26 осіб. За участі дітей сталося 4 аварії, в яких травми отримали 4 дитини.

 

Однак флешмоб – це тільки частина роботи, яку робить поліція, аби привернути увагу до проблеми дитячого травматизму. Поліцейський доповів, що паралельно з інформаційною «хвилею» було посилено патрулювання на дорогах. 

 

Також проводяться рейдові перевірки з метою оцінки стану вулично-дорожньої мережі. З початку року поліцейські задокументували в цій сфері 165 порушень.

 

Проблемним питанням залишається відсутність штрафмайданчиків для відстоювання вантажних автомобілів, зупинених за перевантаження.

 

Наразі поліцейські виходять зі становища, наближаючи місця відстоювання транспорту до блокпостів. Однак це тимчасовий захід.

 

-  Ми  будемо звертатися до керівників міст, аби вони розглянули питання виділення ділянок, на яких будуть обладнані місця для відстоювання транспорту, тому що ми скоро залишимося без доріг, - наголосив В’ячеслав Аброськін.

 

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

(0)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio