Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Миколаївські поліцейські влаштували для школярів повчальну акцію

15 червня 2017

Миколаївські поліцейські влаштували для школярів повчальну акцію

З метою покращення знань з правил дорожнього руху, а також зниження аварійності за участю неповнолітніх, для дітей з пришкільного табору Миколаївської школи №34 працівники Управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області та представники громадської організації «Цвіт нації» провели  профілактичний захід «Безпечні канікули».

Співробітники поліції провели профілактичну бесіду зі школярами про дотримання правил дорожнього руху пішоходами та пасажирами транспортних засобів, а також нагадали правила безпечного керування велосипедом. Школярам роз'яснили правила безпечної поведінки поблизу проїзної частини та найпоширеніші «дорожні пастки». Учні взяли активну участь в бесіді і вирішували різні дорожні завдання.

Представники громадської організації «Цвіт нації» провели для школярів «Хвилинку добра», під час якої нагадали, що дітлахам про необхідність творити добрі справи.

Під час заходу школярі в ігровій формі показали свої знання та вміння орієнтуватися на вулиці, обіграли різні дорожні ситуації, з якими щодня доводиться стикатися на дорогах міста. За правильні відповіді кожна дитина отримала пам’ятні подарунки від правоохоронців та громадських діячів.

Проведення подібних заходів служить фундаментом для підготовки дітей до подальшого життя, забезпечує самостійність і культуру безпечної поведінки на вулицях.

 

Управління превентивної діяльності

ГУНП в Миколаївській області

(2)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio