Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Завтра на Львівщині розпочнуться профілактичні заходи під умовною назвою «Пішохід»

31 травня 2017

Завтра на Львівщині розпочнуться профілактичні заходи під умовною назвою «Пішохід»

З 1 по 28 червня на території Львівщини триватимуть профілактичні заходи під умовною назвою «Пішохід». Основою метою відпрацювання є попередження автопригод за участю та з вини пішоходів, велосипедистів, водіїв мотоциклів та мопедів, погоничів тварин та осіб, які керують гужовим транспортом.

 

Правоохоронці зазначають: лише за чотири місяці цього року в області відбулося понад 600 дорожньо-транспортних пригод із постраждалими, у результаті яких загинули 80 людей та ще 778 – отримали травми. Значна частина автопригод – це наїзди на пішоходів, а також ДТП за участю велосипедистів, водіїв мотоциклів та мопедів.

 

Тож, аби попередити такі випадки, правоохоронці ініціювали проведення додаткових профілактичних заходів серед учасників дорожнього руху. Під час операції «Пішохід» працівники поліції звертатимуть особливу увагу на виявлення порушень Правил дорожнього руху, вчинених пішоходами, велосипедистами, водіями мотоциклів, мопедів, моторолерів, погоничами тварин, а також особами, які керують гужовим транспортом.

 

Окрім цього, правоохоронці проведуть комплекс заходів з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, зокрема, забезпечуватимуть посилений контроль за дотриманням вимог законодавства під час перевезення організованих груп дітей.   

 

У рамках профілактичних заходів «Пішохід» також заплановано проведення обстежень пішохідних переходів та ділянок поблизу навчальних закладів. У випадку виявлення недоліків працівники поліції скеровуватимуть відповідні приписи власникам вулично-дорожньої мережі та вживатимуть заходів щодо притягнення порушників до відповідальності.

 

Відділ ЗБДР та СЗ управління превентивної діяльності

Головного управління Національної поліції

у Львівській області 

(1)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio