Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Закарпатські поліцейські провели для школярів вікторину з дорожньої безпеки

19 травня 2017

Закарпатські поліцейські провели для школярів вікторину з дорожньої безпеки

Учні старших класів Дубрівської школи, що на Ужгородщині, разом із інспекторами відділу забезпечення безпеки дорожнього руху навчали дітей молодших класів Правил поведінки на дорозі.

Днями, інспектори відділу забезпечення безпеки дорожнього руху завітали в гості до школярів Дубрівської загальноосвітньої школи, що на Ужгородщині. Зустріч відбулася на подвір’ї навчального закладу і розпочалася із вікторини. Поліцейські розділили старшокласників на три команди. Перша група готувала питання для малечі, щодо  правил поведінки на велосипеді, друга група готувала питання по правилах поведінки  в транспортному засобі, а третя група – по правилах поведінка на дорозі в ролі пішохода.

Протягом хвилини команди оперативно підготувалися і вікторина стартувала. Діти на стільки захопилися, що урок з безпеки дорожнього руху затягнувся більше як на 40 хвилин. Кожну правильну чи не правильну відповідь на питання, працівники поліції доповнювали та коментували.

На завершення зустрічі з школярами, старший інспектор відділу забезпечення безпеки дорожнього руху Станіслав Попович, показав основні жести регулювальника. Йому в допомогу вийшли учні дев’ятого класу, які виступили в ролі пішоходів, велосипедистів та водіїв. Захопливий урок з безпеки дорожнього руху закінчився подякую дирекції школи та школярів.

 

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху

УПД ГУНП в Закарпатській області

(2)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio