Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Сєвєродонецьким пішоходам вкотре нагадали про необхідність дотримання Правил дорожньої безпеки

19 травня 2017

Сєвєродонецьким пішоходам вкотре нагадали про необхідність дотримання Правил дорожньої безпеки

На Луганщині відбулось чергове відпрацювання щодо дотримання Правил дорожнього руху. Головна увага поліцейських була привернута до виконання норм дорожньої безпеки пішоходами – найбільш уразливою категорією учасників дорожнього руху.

 

В заході прийняли участь інспектори роти № 3 батальйону поліції особливого призначення, дві групи швидкого реагування ГУНП в Луганській області, а також наряди патрульної поліції.  

Варто зазначити, що найбільше порушників дорожнього руху виявилось серед людей поважного віку, які навпаки мали б показувати позитивний приклад молоді.

В різних районах Сєвєродонецька правоохоронці проводили профілактичні бесіди з пішоходами, які принципово перетинали дорогу або на заборонений сигнал світлофора, або повз пішохідного переходу, не зважаючи навіть на службовий автомобіль патрульної поліції. Деякі правопорушники отримали від поліцейських  протоколи за статею 127 КУпАП (Порушення Правил дорожнього руху пішоходами…). 

Шановні пішоходи, вкотре закликаємо Вас дотримуватись Правил дорожнього руху! Від вашої сумлінності на дорозі залежить не тільки Ваше особисте життя, але й майбутнє водіїв, які не завжди встигають вчасно загальмувати перед смертельною для Вас небезпекою. Нагадуємо, що профілактичні заходи щодо попередження дорожньо-транспортного травмування серед пішоходів тривають і будуть проводитись у всіх населених пунктах Луганської області. Будьте уважними та обережними!

 

Відділ Управління превентивної діяльності

ГУНП в Луганській області

(2)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio