Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
У Запоріжжі відбувся обласний етап змагань ЮІР

19 травня 2017

У Запоріжжі відбувся обласний етап змагань ЮІР

Переможцями стали юні, але досвідчені вже інспектори дорожнього руху із запорізької школи № 88. Саме вони представлятимуть Запорізьку область на всеукраїнському етапі конкурсу, який відбудеться у вересні в місті Одеса.

Працівники Національної поліції Запорізької області постійно проводять роботу з профілактики дитячого травматизму на дорогах. Серед таких заходів є огляд-конкурс юних інспекторів руху, який проводиться щороку. Спочатку відбираються команди в районах, далі зональний відбір, а вже потім найкращі учасники змагаються між собою в обласному фіналі за право представляти Запорізьку область на всеукраїнському етапі конкурсу.

Як розповів старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Андрій Топчій, це вже 41-ші за рахунком обласні змагання шкільних команд загонів юних інспекторів дорожнього руху.

 

«Такі змагання - це своєрідна форма роботи з дітьми з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму. У школах, звичайно, дітям розповідають про правила дорожнього руху і про безпеку на вулицях. Але така нетрадиційна форма роботи показує набагато ефективніші результати. Цього разу в змаганнях бере участь 11 команд, які згідно з положення складаються з 10 школярів».

 

Перед змаганнями загони юних інспекторів руху отримали маршрутні листи і почали виконувати завдання.

Всі учні показали гарні знання Правил дорожнього руху та домедичної допомоги, майстерність володіння жестами регулювальника, якісного керування велосипедом.

 

Одним з найцікавіших етапів став конкурс агітбригад, в якому юні помічники правоохоронців пропагували дотримання Правил дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях і дорогах.

Всі команди виступили гідно. Але право представляти Запорізьку область на всеукраїнських змаганнях надано ЮІРівцям команди «Сигнал» (учні запорізької школи № 88).

До всього ще слід додати той факт, що  без допомоги благодійних та громадських організацій Запоріжжя сьогодні було б практично неможливо проведення на належному рівні всій цих заходів. А завдяки їх допомоги всі учасники були нагороджені почесними грамотами та індивідуальними подарунками.

Але найголовніше, що всі діти отримали не лише масу яскравих емоцій, а й закріпили знання правил безпеки дорожнього руху.

Відділ безпеки дорожнього руху

УПД ГУНП в Запорізькій області

(5)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio