Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
Поліцейські Дніпра нагадують правила перевезень організованих груп дітей

19 травня 2017

Поліцейські Дніпра нагадують правила перевезень організованих груп дітей

У Дніпрі напередодні літніх канікул відбулася нарада представників органів освіти та інших зацікавлених установ і організацій, на якій розглядалися питання щодо організації літнього оздоровлення, відпочинку дітей та створення належних і безпечних умов їх перебування у таборах.

 

Працівники відділу безпеки дорожнього руху УПД  ГУНП в Дніпропетровській області зазначили, що особливої актуальності питання безпеки дорожнього руху набуває під час відпусток та літніх шкільних канікул, коли батьки спільно з педагогами організовують виїзди дітей в місця літнього відпочинку - оздоровчі табори, санаторії, бази відпочинку тощо.

Начальник відділу профілактики дорожньо-транспортного травматизму УПД ГУНП в Дніпропетровській області Ірина Снітько довела інформацію про стан аварійності в місті за участю неповнолітніх та акцентувала увагу, що розпочинається сезон відпусток, тож співробітники поліції посилять нагляд за дотриманням водіями вимог законодавства під час здійснення пасажирських перевезень, зокрема під пильним наглядом правоохоронців буде дотримання правил перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку.

 

Насамперед, увага керівників органів освіти, директорів шкіл та начальників пристосованих закладів відпочинку з денним перебуванням, інших дитячих колективів, зверталася на необхідність дуже серйозного підходу до вибору перевізника, якому планується довірите життя і здоров'я дітей.

 

Представник поліції наголосила, що в першу чергу в перевізника повинен бути відповідний пакет дозвільних документів та справний і укомплектований транспорт, який відповідає нормам і стандартам безпеки при перевезенні пасажирів.

 

А також нагадала, що перевезення організованих груп дітей здійснюється пасажирськими перевізниками в порядку, визначеному Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року №176, за умови, коли у перевізника є відповідна ліцензія.

 

Наприкінці зустрічі, Ірина Снітько додала, що з метою недопущення дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх працівники поліції проводять бесіди, лекції, уроки тощо. Подібні тематичні профілактичні заходи проводитимуть й під час літніх канікул у пришкільних та оздоровчих таборах відпочинку.

 

Відділ БДР УПД ГУНП

в Дніпропетровській області

(2)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio