Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
На Донеччині обговорювали питання протидії руйнуванню доріг

18 травня 2017

На Донеччині обговорювали питання протидії руйнуванню доріг

Пошкодження вулично-дорожньої мережі призводять до створення аварійних ситуації і,  як наслідок, до дорожньо-транспортних пригод, внаслідок чого можуть постраждати та загинути люди. Для запобігання таких наслідків у Краматорську пройшло засідання робочої групи із протидії порушенням, які призводять до руйнування доріг. 

 

Участь в ньому взяли заступник Донецької облдержадміністрації Віктор Ремський, представники Департаменту розвитку базових галузей промисловості, Укртрансбезпеки, служби автомобільних доріг, працівники поліції та СБУ.   

 

Незважаючи на посилення контролю за великовантажним транспортом з боку працівників поліції, питання руйнування доріг перевантаженим транспортом стоїть дуже гостро. Тому під час проведення засідання присутні обговорювали методи запобігання цим порушенням.

 

Заступник начальника відділу забезпечення безпеки дорожнього руху Андрій Францішко нагадав, що настає літній період.

 

«Нам необхідно обладнати місця для відстою транспорту на в’їздах в область під час підвищення температури повітря більш 280 С», - відмітив він.

 

Крім того працівниками поліції з безпеки дорожнього руху були висунути пропозиції щодо єдиної схеми руху великовантажних транспортних засобів та встановлення знаків, забороняючих рух транспорту, який перевозить вантаж понад 24 тони.

 

На в’їзді в великі міста, такі як Маріуполь, Покровськ, Слов’янськ, Краматорськ, Бахмут встановити інформаційні табло із зазначенням маршруту руху великовантажного транспорту з визначенням місць зупинок та дислокації вагових комплексів.

 

З метою розробки єдиної схеми руху вантажівок, правоохоронці готують необхідну інформації до органів місцевого самоврядування всіх рівнів.  

 

Також піднімалося  питання ремонту проїжджої частини, встановлення дорожніх знаків, нанесення розмітки біля блокпостів. А в разі закриття блокпосту забезпечення необхідною інформацією службу автомобільних доріг.

 

Після обговорення проблемних питань заступник Голови облдержадміністрації Віктор Ремський доручив правоохоронцям надати необхідну інформацію до органів місцевого самоврядування.  

 

Нагадаємо, з початку року працівниками поліції з безпеки дорожнього руху складено 148 адміністративних матеріалів за статтею  ст. 1321 КУпАП України (Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями або залізничними переїздами). Крім того, складено 20 адміністративних матеріалів за ст. 139 КУпАП «Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення».  

 

Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху

УПД поліції в Донецькій області

(0)      (0)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: bdr@police.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2018
Создание сайтов - Stearling Studio