Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
У Дніпропетровську журналісти ознайомилися з роботою системи «Відеоконтроль-Рубіж»

14 березня 2013

У Дніпропетровську журналісти ознайомилися з роботою системи «Відеоконтроль-Рубіж»

   Днями дніпропетровські журналісти мали змогу на власні очі подивиться як функціонує система «Відеоконтроль-Рубіж», що  забезпечує цілодобовий автоматизований контроль дорожньо-транспортної обстановки та дає змогу здійснювати аналіз потоку транспорту по контрольним критеріям в реальному часі та при роботі з архівом.

   Тож журналісти завітали до Солонянського посту ДПС, який оснащений такою системою.

   За словами командира взводу по обслуговуванню поста № 3 роти ДАІ Юрія Похвалітого, система «Відеоконтроль-Рубіж» встановлена так, що б виключити можливість проїзду автомобілів поза полем зору об'єктиву камер.

   Зображення з камер виводиться на монітор комп'ютера.

 

   Рух транспортного потоку фіксується як в бік Запоріжжя, так і в бік Дніпропетровська.

   Автомобіль перевіряється за інформаційно-пошуковими базами даних МВС України.

   Після екскурсії до посту ДАІ журналісти зібралися в ІА «Міст-Дніпро», де відбулася прес-конференція за участю фахівців Управління Державтоінспекції в Дніпропетровській області, які фахово дали відповіді на всі питання , які цікавили присутніх стосовно використання та функціонування системи відео спостереження «Відеоконтроль-Рубіж».

   У прес-конференції взяли участь: заступник начальника відділу організації роботи ДПС управління ДАІ в Дніпропетровській області підполковник міліції Дмитро Редька; начальник відділу профілактичної роботи управління ДАІ підполковник міліції Володимир Лебедєв та старший інспектор відділу ОМДТП дізнання та розшуку ТЗ УДАІ в Дніпропетровській області капітан міліції Леонід Скирда.

   Володимир Лебедєв зазначив, що система відеофіксації номерних знаків транспортних засобів «Відеоконтроль-Рубіж» працює в Україні з січня 2012 року. «Відеоконтроль-Рубіж» - система цілодобового автоматизованого моніторингу руху автомобільного транспорту із одночасною можливістю здійснювати перевірку за наявними базами обліку органів внутрішніх справ України, які ведуться з дотриманням вимог чинного законодавства.

   Камери спостереження комплексу встановлюються на ділянці автомобільної дороги перед стаціонарним постом ДПС ДАІ МВС України на відстані, час проходження якої зафіксованим автомобілем дає можливість працівникам ДАІ МВС України вжити достатніх заходів для його зупинки.

   Дмитро Редька повідомив, що станом на 12 березня на території України функціонують 95 стаціонарних постів ДПС Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України. "На території Дніпропетровській області функціонує 4 стаціонарні пости:

   СП № 1 - Новомосковський (24 км а/д М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта);

   СП № 2 - Першотравенський (327 км а/д М-04 Знам'янка-Луганськ-Ізварине);

   СП № 3 - Солонянський (437 км а/д Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя);

   СП № 4 - Криничанський (152 км а/д М-04 Знамянка-Луганськ-Ізварине).

   Зазначені стаціонарні пости обладнані системою відеофіксації номерних знаків транспортних засобів "ВІДЕОКОНТРОЛЬ-Рубіж", яка перевіряє їх за розшуковими реєстрами", - сказав він.

   За допомогою камер відеоспостереження, які зчитують держномер транспортного засобу, інспектор ДАІ має можливість менш ніж за 20 секунд визначити чи знаходиться автомобіль в розшуку.

   З січня 2012 року з допомогою системи «Відеоконтроль-Рубіж» відбулося близько 4 тис відпрацювань по транспортним засобам, з яких 515 підтвердилося. З них 511 автомобілів розшукувались виконавчою службою.

 

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

(за інформацією прес-служби ДАІ

Дніпропетровської області)

(2)      (2)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio