Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
До уваги водіїв та гостей України, які прибудуть до нашої держави на чемпіонат по футболу «ЄВРО – 2012»!

25 травня 2012

До уваги водіїв та гостей України, які прибудуть до нашої держави на чемпіонат по футболу «ЄВРО – 2012»!

Пропонуємо до вашої уваги зміни в організації дорожнього руху під час проведення матчів чемпіонату «ЄВРО-2012» з футболу у столиці, Донецьку, Львові та Харкові

 

КИЇВ  

         Згідно проекту - розпорядження КМДА, передбачено,  що під час проведення матчів  11, 15, 19, 24 червня та 1 липня 2012 року у період з 00.00 год. до закінчення матчу та упродовж 3-х годин після матчу, буде повністю перекрито рух автотранспорту на наступних ділянках:

 • бульвар Л. Українки від вул. Кутузова до вул. І. Кудрі в обох напрямках;
 • вул. Червоноармійська від вул. І. Федорова до бульвару Т. Шевченка;
 • вул. Жилянська від вул. Горького до вул. Шота Руставели;
 • вул. Саксаганського від вул. Горького до вул. Еспланадної. 

          Також з метою належної підготовки до відкриття фан-зони Євро-2012 та проведення цього заходу, рух транспорту на Хрещатику буде перекрито з 00:00 годин 28 травня до 1:00 годин 7 липня на ділянці від вул. Інститутської до вул. Богдана Хмельницького. Рухатися тут можуть лише спеціальні машини та акредитований  транспорт (розпорядження  КМДА від 30.03.2012 року №512). Звертаємо увагу водіїв на те, що з 25 травня по 7 липня буде заборонено паркування транспортних засобів на центральних вулицях міста, а саме:

 • вул. Б. Хмельницького від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик;
 • вул. Прорізна від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик;
 • вул. Городецького від вул. Заньковецької до вул. Хрещатик

         Крім того, при в’їзді у м. Київ,  на магістральних вулицях (біля станцій метрополітену), для паркування приватного автотранспорту уболівальників, працюватимуть 22 паркінга. Загалом на них можна буде розмістити  1480 автомобілів. Розташовані вони будуть на таких напрямках:

 

- Одеський – 5 паркінгів (350 автомісць);                    

- Житомирський - 8 паркінгів (460 автомісць);

- Чернігівський напрямок – 5 паркінгів (340 автомісць);

 - Харківський напрямок – 4 паркінги (330 автомісць).

Схеми:

 

  

ДОНЕЦЬК

 

 

   В дні проведення матчів Євро 2012 навколо стадіону «Донбас Арена» буде функціонувати транспортний периметр безпеки.

   Транспортний периметр безпеки навколо стадіону «Донбас Арена» буде утворений за рахунок тимчасового перекриття руху транспорту на наступних ділянках автодоріг:

 •    - Проспект Миру (на ділянці від проспекту 75-річчя футбольного клубу «Шахтар» до вулиці Артема);
 •    - Вулиця Челюскінців (на ділянці від до проспекту Миру до вулиці Байдукова)  
 •    - Проспект Титова (на ділянці від вулиці Артема до вулиці Челюскінців).
   

 

 

 

   Транспортний периметр безпеки навколо стадіону «Донбас Арена» буде функціонувати за 10 годин до матчу та 2 години після закінчення матчу. Робота периметра безпеки здійснюється з поступовим посиленням заходів безпеки, з подальшим перекриття руху транспорту. Рух всередині транспортного периметра буде перекрито не раніше, ніж за 4 години до матчу в разі його початку в 21:45 та за 2 години до матчу при його початку в 19:00.

   Мешканці міста зможуть безперешкодно проїхати до місць проживання, якщо такі знаходяться всередині транспортного периметра безпеки стадіону «Донбас Арена». Для цього к кожному будинку буде відкрито заїзд з сусідніх вулиць.

   Слід зазначити, що основним завданням функціонування транспортного периметра безпеки стадіону «Донбас Арена» є забезпечення безпеки пішохідного та транспортного руху для створення атмосфери футбольного свята. Пішохідний рух в зоні транспортного периметра безпеки стадіону «Донбас Арена» буде здійснюватися без будь-яких обмежень.

   Транспортний периметр безпеки розроблено відповідно до всіх вимог УЄФА і заснований на практиці проведення футбольних турнірів у Європі. Просимо власників транспортних засобів, мешканців та гостей міста, з розумінням поставитись до можливих тимчасових незручностей під час проведення матчів Турніру і не перешкоджати роботі правоохоронних органів та ДАІ.

 

Перехоплюючі паркінги

 

   У зв'язку з завантаженістю транспортної мережі міста Донецьк припаркувати особистий транспорт в центрі міста під час проведення чемпіонату ЄВРО 2012, цілодобово працюватимуть перехоплюючі паркінги з північного та південного в'їздів до міста.

   Маршрути до паркінгів будуть супроводжуватися вказівниками з відповідним позначенням «P+R 14» для північного паркінгу та «P+R 15» для південного паркінгу.

   Перехоплюючі паркінги (Park and Ride) – це Європейська практика створення зон, для паркування транспорту гостей, що приїжджають з поза меж міста, та які розташовані на в’їзді до міста та з’єднані з центром міста або іншими об’єктами громадським транспортом.

   На безпечних, освітлених територіях перехоплюючих паркінгів, які будуть цілодобово охоронятися, вболівальники та гості міста будуть мати можливість залишити свій автотранспорт, перекусити, скористатися санітарно-побутовими послугами та на комфортабельних автобусах проїхати у місто.

   З північного в’їзду до міста перехоплюючий паркінг буде розміщуватися на території сільськогосподарського ринку «Господар», від якого кожні 15 хвилин буде прямувати автобус до залізничної станції «Донецьк» (з боку вул. Артемівської), де вболівальник буде мати змогу пересісти на громадський міський транспорт (на привокзальній площі залізничного вокзалу) та спрямувати до стадіону, центру міста або фан-зони.

   З південного в’їзду до міста перехоплюючий паркінг буде розміщуватися на південному кордоні міста, між трасами Донецьк-Маріуполь (Н-20) та Донецьк-Запоріжжя (Н-15), на спільній території з «Кемпінг парком 2012», від якого кожні 15 хвилин буде прямувати автобус до офіційної фан-зони, яка знаходиться в центрі міста.

 

 

 

ЛЬВІВ

   Впродовж червня буде перекрито рух транспорту у центрі міста Львова по периметру проспекту Свободи. У дні проведення матчів – 9, 13 та 17 червня - перекриватиметься також проспект Шевченка, вулиці Університетська та Січових Стрільців. Тут функціонуватиме фан-зона.

   Заїзд автомобілів швидкої медичної допомоги, МНС, та інших на проспект Свободи передбачається через:

       1) Перехрестя проспекту Свободи та вулиці Городоцької;

       2) Вулицю Дорошенка;

       3) Вулицю Коперника;

       4) перехрестя площі Міцкевича та проспекту Шевченка;

       5) Перехрестя вулиць Руської та Федорова.

 

   З 3 червня до 3 липня 2012 року, спеціально до чемпіонату Європи з футболу на Львівщині будуть організовані місця паркування для вболівальників, що розміщуватимуться на околицях Львова.

   Яворівський район:

   - «Сканія» (заїзд з міжнародної автодороги Західний об’їзд Львова). На цій стоянці буде облаштовано місце для 200 автомобілів;

 

   - село Рясна-Руська (заїзд з міжнародної автодороги Західний об’їзд Львова). Тут вболівальники також зможуть залишити свій автотранспорт. Стоянка розрахована на 119 автомобілів.

 

   Городоцький район:

   - ТзОВ Логістична компанія «Західресурс». Адреса: м.Городок, вул.Львівська, 659-А. Заїзд з міжнародної автомобільної дороги державного значення Львів-Шегині. Тут буде розміщена фан-зона для вболівальників та облаштована стоянка на 300 автомобілів.

 

   Жовківський район:

   - с. Сопошин. Заїзд з дороги державного значення Львів-Рава-Руська. У цьому місці буде розташована фан-зона для вболівальників та стоянка на 78 машин.

   Пустомитівський район:

   - село Солонка. Заїзд з міжнародної автомобільної дороги державного значення Київ-Чоп. Стоянка для автобусів (до 30 транспортних засобів);

   - с. Зимна Вода. Заїзд з міжнародної автомобільної дороги державного значення Західний обхід м. Львова. Тут буде знаходитись фан-зона та стоянка на 150 автомобілів.

   Перевезення громадян на визначені об’єкти Євро-2012 з фан-зон буде проводитись шатл-басами, а також громадським транспортом.

 

Схеми:

 

ХАРКІВ

   Згідно рішення виконавчого комітету Харківської міської ради Харківської області від 16.05.2012 № 273, затверджено межі транспортного периметру стадіону «Металіст», обмеженого вулицями:    пр. Гагаріна – майдан Руднєва – пр. Московський – вул. Польова – пров. Золотий – пр. Гагаріна.

   Час функціонування транспортного периметру:

- з 6.00  год. 9 червня до 2.00 год. 10 червня;

- з 6.00 год. 13 червня до 2.00 год. 14 червня;

- з 6.00 год. 17 червня до 2.00 год. 18 червня.

   У дні матчів (9, 13 і 17 червня) рух всіх видів транспорту в межах транспортного периметру стадіону «Металіст» буде повністю закритий, за винятком транспорту, акредитованого УЄФА та органами місцевого самоврядування, а також транспорту Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Харківській області, Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Харківській області, управління Служби безпеки України в Харкківській області, швидкої невідкладної допомоги, УДППЗ «Укрпошта», Служби інкасації Державної служби охорони МВС України, КП «Міськелектротранссервіс», КП «Шляхрембуд», КП «Міськсвітло», КП «Харківміськліфт», КП «Ритуал», КП «Харківміськгаз», КП «Муніципальна компанія по поводженню з відходами», КП «Комплекс по вивозу побутових відходів», КП «Комплекс експлуатації об’єктів водозниження та дощової каналізації», КП «Харківводоканал», АК «Харківобленерго», служби «Інватаксі», КП «Харківські теплові мережі». 

   На час функціонування фан-зони рух транспорту по майдану Свободи заборонено.

   Для зручності харків'ян облаштують два паркування: під Балашовським шляхопроводом і на перехресті пр. Московського й пл. Повстання.

   З метою уникнення заторів та створення комфортних умов пересування у дні проведення чемпіонату, транспортні засоби вболівальників, що прибуватимуть на автобусах та на власному транспорті, необхідно розміщати на паркінгах в межах міста, що знаходяться за адресами:

   - ст. м. "Тракторний завод", зможе прийняти 120 автобусів і 250 автомобілів;

   - ст. м. "Пролетарська"  (розрахований на 130 автобусів і 250 машин);

   - територія ТРЦ "Дафі"  біля ст. м. "Героїв Праці";

   - територія ТЦ "Епіцентр" у житломасиві  Олексіївка.

   Крім того, на в'їзді в Харків у Дергачівському і Харківському районах виділені місця для облаштованості чотирьох паркінгів загальною площею 18 га.

   У Дергачівському районі паркінги будуть розміщені в Малій Даниловці (територія ТЦ "Metro", 337 машиномісць) і біля сел. Черкаська Лозова (35 місць). У Харківському районі один паркінг буде розташований у районі автомобільного ринку "Лоск" (сел. Песочин, 1600 місць), другий – біля ринку "1-й кілометр" (с. Затишшя, 600 місць).

   Паркінги обладнають туалетами й медпунктами, а також забезпечать регулярним автобусним сполученням зі станціями метрополітену й зупинками маршруток.

   Для виїзду вболівальників з паркінга, розташованого по вулиці Державинської, убік  аеропорту "Харків" з 1 по 20 червня буде організований односторонній рух  транспорту по вул. Польовій на ділянці від перехрестя з вул. Плеханівською до пров. Золотого та по пров. Золотому від вул. Польової до перехрестя з просп. Гагаріна в напрямку від вул. Плеханівської до пр. Гагаріна.   

   Рух великовантажного транспорту буде обмежено:

- з 6.00 9 червня до 2.00 10 червня;

- з 2.00 13 червня до 2.00 14 червня;

- з 6.00 17 червня до 2.00 18 червня.

   Вантажівки будуть направлятися по окружній дорозі в об'їзд міста.

   Схеми:

 

   Державтоінспекція України звертається до усіх мешканців і гостей держави: для того, щоб уникнути заторів чи інших ускладнень руху під час проведення чемпіонату, не слід без нагальної на те потреби використовувати приватний автотранспорт, у дні проведення футбольних матчів планувати маршрут пересування, оминаючи центральну частину міста.

   Прохання до водіїв, використовувати паркінги для розміщення своїх транспортних засобів, бути уважними та доброзичливими до інших учасників дорожнього руху, проявляти коректність та виконувати розпорядчо-регулювальні дії співробітників Державтоінспекції, відноситись з розумінням до тимчасових обмежень руху та незручностей, що виникатимуть під час «Євро-2012». 

   У дні проведення матчів Євро-2012 вулицями міст, у яких будуть проходити матчі будуть пересуватися автоколони під супроводом патрульних автомобілів Державтоінспекції. Тож нагадуємо: відповідно до Правил дорожнього руху України, водії транспортних засобів зобов’язані надавати перевагу в русі автомобілям із ввімкненими проблисковими  маячками.

   У разі необхідності та при зміні оперативної обстановки межі позначених транспортних коридорів можуть бути екстрено змінені і розширені.

   Діючі обмеження передбачені статусом проведення спортивних заходів на загальнодержавному рівні та обумовлені правилами комітету УЄФА.

 

25 травня 2012 року

Прес--служба Управління

ДАІ МВС України

 

(4)      (12)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 6

ТТ (02 червня 2012 в 10:47)

можно сохранить, и расмотр* как кому нравится

выпарр (30 травня 2012 в 00:40)

Красавцы, в Киеве нет "Республиканского стадиона" (рис.1). Он уже давно "Олимпийский"

УДАІ (28 травня 2012 в 20:53)

Шановні користувачі сайту!
Ви можете подивитися карти у збільшеному вигляді на сайті регіональних підрозділів ДАІ (м. Київ, Донецьк, Харків, Львів). На сайті ДАІ МВС України такі карти будуть добавлені найближчим часом.

Олександр (28 травня 2012 в 19:57)

А чому це мапи такі великі? їх же дуже добре видно...можно ще меньше зробити...

Владимир (28 травня 2012 в 17:14)

зачем размещать карты в таком маленьком размере, если их нельзя увеличить и рассмотреть?...

Alex (28 травня 2012 в 16:34)

Ну так где же можно посмотр* на эти схемы в нормальном качестве? На первой схеме (как и последующих) ни одного слова прочитать нельзя.
При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio