18 березня 2017 року в Україні зареєстровано дорожньо-транспортних пригод: 50 - в яких загинуло: 8- поранено: 66 . Виявлено порушень ПДР: 1446 - із них керування ТЗ у нетверезому стані: 142 . Будьте дуже уважні на дорогах!

Корисна інформація

Навчально-методичний комплект плакатів: "Безпека дорожнього руху – це життя!"

Навчально-методичний комплект плакатів: "Безпека дорожнього руху – це життя!"

   На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.03.2012р № 140-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року, постанови Кабінету Міністрів України від 08.08.2012 р. № 771 "Про схвалення Концепції Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 року" за підтримки Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України,   Центром безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України у співпраці із "Видавництвом "Поліграф Сервіс" розроблено навчально-методичний комплект плакатів: "Безпека дорожнього руху – це життя!", призначений для навчання дітей 1-9 класів Правилам безпечної поведінки на вулицях та дорогах.

   Мета комплекту: допомогти вчителям навчити дітей основам безпеки дорожнього руху, прищепити їм навички дисциплінованого пішохода.

   Запропонований матеріал розроблений у відповідності до чинних Правил дорожнього руху, а також на основі багаторічних досліджень фахівців Державтоінспекції, педагогів - практиків, спеціалістів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

 

ВК Мой мир twitter facebook livejournal odnoklassniki Google
При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: info@sai.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2017
Создание сайтов - Stearling Studio