Будьте дуже уважні на дорогах! Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху!

Новини

Image
До уваги перевізників небезпечних вантажів! Розширено реєстр маршрутів міжнародного перевезення небезпечних вантажів, для яких не потрібно погодження з поліцією (ДОКУМЕНТ, МАПА)

26 червня 2017

До уваги перевізників небезпечних вантажів! Розширено реєстр маршрутів міжнародного перевезення небезпечних вантажів, для яких не потрібно погодження з поліцією (ДОКУМЕНТ, МАПА)

Затверджено оновлений перелік маршрутів міжнародного дорожнього перевезення небезпечних вантажів, рух по яким може здійснюватися без погодження з Нацполіцією.

 

Відповідний спільний наказ МВС та Міністерства інфраструктури розроблено з метою зниження регуляторного тиску на суб’єктів господарської діяльності та підвищення рівня привабливості України для бізнес-структур як транзитної країни.

 

Загальна протяжність маршрутів збільшена з 4600 км до 9200 км, так само зросла кількість прикордонних переходів – з 17 до 22. 

 

Пропонуємо до вашої уваги мапу визначених маршрутів.

Також за посиланням http://www.sai.gov.ua/ua/traffic/20.htm, ви можете ознайомитися з текстовою версією документу та завантажити графічний варіант.   

 

Водночас звертаємо увагу перевізників, якщо маршрут руху виходить за межі затверджених маршрутів міжнародного дорожнього перевезення небезпечних вантажів, погодження з Нацполіцією необхідно отримувати.

 

 

Управління безпеки дорожнього руху

ДПД Національної поліції України

 

(221)      (312)
Мой мир twitter facebook livejournal Google

Залишити коментарій

Captcha
Коментувати

Всього коментарів: 0

При копіюванні матеріалів посилання на ресурс обов’язкове!
Помітили помилку? Виділить речення з помилкою та натисніть Ctrl+Enter!
Пишіть на: ubdr@polic.gov.ua
ГоловнаСтруктураКерівництвоНовиниКонтактиРегіональні підрозділи
© Управління безпеки дорожнього руху ДПД НПУ, 2000-2019
Создание сайтов - Stearling Studio